Fotenie kvetinová hojdačka | Dirga Foto

Fotenie na kvetinovej hojdačke

 

Fotenie na kvetinovej hojdačke

Toto leto Vám ponúkame ďalšiu novinku a tou je fotenie na kvetinovej hojdačke. Jedinečná možnosť si splniť sen a mať doma fotografiu ako z exotickej dovolenky, kde sú práve takéto hojdačky špecialita.

Naším zákazníkom tento rok ponúkame na výber až z troch balíčkov, kde sa môžu rozhodnúť aký počet fotografií im vyhovuje. Naviac je možnosť ku každému balíčku doobjednať ďalšie Vami vybrané fotografie z fotenia.

K dispozícii Vám sú aj tlačené fotografie v rozmeroch 10×15, 13×18, A4 a po novom aj A3 a A3+ . Ponuku uzatvárame magnetkami, kľúčenkami pohľadnicami, či sprostredkovaním tlače kalendára alebo veľkoformátovej tlače na plátno.

Ako to u nás prebieha?

Väčšina klientov sa hneď pri prvom kontakte informuje ako prebieha takéto fotenie a koľko trvá. Pre všetkých manželov, ockov, priateľov ale aj nervózne mamky, babky, tety a neposedné deti máme dobrú správu. 90% fotení trvá približne 30-45 minút. Snažíme sa aby prebehlo v uvoľnenej atmosfére a fotky tak boli prirodzené. V konečnom dôsledku, fotografie, ktoré dostanete si vyberáte Vy, takže sa nemusíte báť, že na fotke budete mať zatvorené oči alebo odseknutú hlavu.

 

Čo si so sebou treba doniesť?

Doneste hlavne seba a podľa možnosti načas 🙂 O Všetko ostatné sa postaráme my. Ak máte špeciálne rekvizity, ktoré chcete mať na fotografiách ako obľúbene autíčko syna alebo podobne, nech sa páči, radi Vás odfotíme aj takto.

Objednanie alebo informáciu o voľnom termíne získate jednoducho. Prostredníctvom kontaktného formulára, telefonicky alebo na našej FB stránke.
Zavolajte nám