Svadobný fotograf snv | Dirga Foto

O mne

O mne

Volám sa Peter Dirga

Fotografii sa venujem približne od roku 2002. Väčšinu mojich projektov tvoria svadby a štúdiové fotenia, ale aj produktová fotografia alebo firemné eventy. Nájdu sa aj špeciálne fotenia, ktoré sú pre mňa výzvou a tú ochotne príjmem.

Mojou hlavnou prioritou je Vaša spokojnosť. Preto ku každému klientovi pristupujem individuálne a usilujem sa poradiť a najmä vyhovieť všetkým Vaším požiadavkám.

Snažím sa aby každé fotenie prebiehalo v uvoľnenej priateľskej atmosfére čím dokážem zachytiť Vašu každodennú prirodzenosť.

Zorientovať sa v ponuke fotografov nie je jednoduché. Pri výbere sa môžete poradiť so svojimi známymi, rodinou či priateľmi, aby vám zo skúsenosti niekoho odporučili. Áno, toto je najjednoduchšia cesta, ale predsa vkus každého je iný, a vy sa tak v konečnom dôsledku „dopracujete“ k priemernému fotografovi.

Vaše nároky sú však vyššie, hľadáte niekoho, kto pre vás zhrnie všetko dôležité a zásadné. Vyžadujte takého fotografa, do ktorého ak raz investujete, tak sa to skutočne vyplatí.

Každý fotograf ma svoj štýl. Prostredníctvom webových prezentácii si môžete jednoducho prezrieť portfólio rôznych fotografov. Zahliadnite rôzne pohľady, témy a zúžte si výber na niekoľkých, ktorých fotografické dielo vás zaujalo.

Niečo viac …

Fotografie z mojej dielne boli 3x vystavované v Galérii umelcov Spiša, zdobili bilboardy na celom Slovensku, prezentovali výročné správy železničnej spoločnosti ZSSK Cargo či obohacovali správy rôznych denníkoch a magazínoch. Každopádne je pre mňa najväčším úspechom spokojnosť Klienta.

Technický aspekt

Urobiť skutočne kvalitnú fotografiu mobilným telefónom, tabletom alebo vreckovým fotoaparátom je takmer nemožné. Ani úprava takýchto fotografií do kvalitného materiálu už nie je možná. Preto pokiaľ by vaše významné chvíle fotil niekto, kto nemá profesionálnu techniku na fotografovania a dlhoročné odborné znalosti – vaše fotografie by boli v lepšom prípade podpriemerné.

Profesionálne fotografie majú vysoké rozlíšenie, a už na prvý pohľad spoznáte výrazný rozdiel. Fotografie majú pekné, realistické farby a správnu ostrosť. Fotografie neukladám do formátu JPEG, ale do „digitálneho negatívu“, ktorý je určený na spracovanie. Takáto „surová“ fotografia je následne vyvolaná a úpravená špeciálnym softvérom a hardvérom.

Svadby

tehotenská fotografia

Produktová fotografia

eventy

Portréty

Odošli správu

Chcete zachytiť svoje spomienky navždy?

Hodnotenie:

O mne
Počet hlasov: 28 Priemer:4.8 (95%)

Zavolajte nám