Tehotenské fotenie | Dirga Foto

Tehotenské fotografovanie

Tehotenské fotografovanie

Tehotenstvo je obdobie, kedy je každá žena výnimočná. Kvalitné fotografie z obdobia tehotenstva sú peknou spomienku na toto krásne obdobie plné očakávania z nového prírastku. Prirodzená krása zachytená prostredníctvom fotografie následne vhodne doplní interiér vášho príbytku, ako pekná dekorácia na stenu či nočný stolík.

camera
O kvalite tehotenskej fotografie rozhodujú skryté detaily – je majstrovstvom ich správne zachytiť. Emócie, ktoré nikto nevidel a vychytané momentky budú krásnou spomienkou..

Úprava fotografií

Úprava fotografií je vždy veľmi dôležitá. Treba jej venovať náležitú pozornosť a vďaka dlhoročným skúsenostiam vedieť vykonať správnu úpravu. Prostredníctvom digitálne negatívu je fotografia vyvolaná špeciálny programom. Následne je vložené farebné spektrum. Mám svoj nezameniteľný štýl, ktorý je oceňovaný pre svoju nezameniteľnú krásu. Zahliadnite moje albumy, ktoré prezentujú moju prácu.

video-edit

Upravené sú všetky…

Upravujem všetky fotografie, ktoré Vám odovzdám

Exteriér/interiér

Tehotenské fotografovanie môže prebiehať v prírode alebo u nás v ateliéry. Je kvantum možnosti zachytiť ten správny detail. Osloví Vás možno jednofarebné pozadie čím vyniknete práve Vy…

Hodnotenie:

Tehotenské fotografovanie
Počet hlasov: 22 Priemer:5 (99.09%)

Peter Dirga – Fotograf

Vyberte si moje služby – tehotenského fotenia. Kontaktuje ma, a spoločne prekonzultujeme možnosti..

Zavolajte nám