Vianoce

Vianočné fotenie

Spomienky na najkrajšie sviatky v roku...

 • positive review  Odporúčame všetkými desiatimi 🤚✋Ďakujeme za seriózny prístup a príjemné jednanie. Sme radi, že sme si na Vianočne fotenie vybrali práve pána Dirgu . Krásna tímová práca máme nádherné fotografie, ktoré presne vystihli naše predstavy zachytenia Vianočneho obdobia . Sme milo prekvapení z rýchleho dodania fotografií. Fotky už teraz patria k jedným z najobľúbenejších aké máme.🙂

  Majka Molnárová Avatar Majka Molnárová
  19. novembra 2022
 • positive review  Určite odporúčam všetkými 10timi. Priateľský prístup, skvelá atmosféra počas fotenia a nádherný výsledok 😉Ďakujeme a nech vám to fotí aj naďalej ☺️

  Martina Horňáková Avatar Martina Horňáková
  10. novembra 2022
 • positive review  Určite odporúčam za fakt 20 minút fotenia rodiny tak krásne fotky 😉 určite využijeme vaše služby aj nabudúce

  Zuzana Krištovčová Avatar Zuzana Krištovčová
  3. novembra 2022
 • positive review  Veľká spokojnosť. Skvelá komunikácia a profesionalnosť, určite odporúčame 👌

  Ivana Goliašová Štofaňáková Avatar Ivana Goliašová Štofaňáková
  23. októbra 2022
 • positive review  Pána fotografa určite odporúčame. Rýchle dodanie fotografií a milý profesionálny prístup :) Fotky sú nádherné, ďakujeme :)

  Michaela Miňová Avatar Michaela Miňová
  14. októbra 2022
 • positive review  Odporúčame všetkými desiatimi 🤚✋Ďakujeme za seriózny prístup a príjemné jednanie. Sme radi, že sme si na tehotenské fotenie vybrali práve pána Dirgu s jeho pani manželkou - krásna tímová práca. Máme nádherné fotografie, ktoré presne vystihli naše predstavy zachytenia tehotenského obdobia a jesennej prírody. Sme milo prekvapení z rýchleho dodania fotografií. Fotky už teraz patria k jedným z najobľúbenejších aké máme.🍂🍁

  Len Ka Avatar Len Ka
  11. októbra 2022
 • positive review  Jednoznacne odporucame vsetkym, ktory chcu mat krasnu pamiatku na cely zivot😊Maju profesionalnu, skvelu pracu a uzasny pristup.Sme velmi spokojni👌

  Miroslava Girašková Visocká Avatar Miroslava Girašková Visocká
  8. septembra 2022
 • positive review  Pana Dirgu mozme len odporucat. Nase deti sa velmi fotit nechceli ale vdaka milemu a laskavemu pristupu sa fotky podarili na 1tku. Expresna rychlost vyhotovenia fotiek a uprava nadherna. Velke DAKUJEME Urcite prideme znova. 🤗 Rodina Daniska

  Veronika Daniška Avatar Veronika Daniška
  6. augusta 2022
 • positive review  Pána fotografa môžem len a len odporučiť... príjemná atmosféra na fotení, výborná komunikácia pred, počas i po... ozaj profesionál

  Monika Baran Avatar Monika Baran
  2. augusta 2022
 • positive review  Spolupráca s fotografom na jednotku, vážime si hlavne jeho prístup a ochotu sa nám prispôsobiť, čo nebolo jednoduché 😁 S manželkou odviedli veľký kus práce a fotky sú proste jedinečné ❤ pamiatka na celý život. Skvelý ľudia, úplne prirodzený taký sa nám páčia odporúčame všetkými 10 timy 👍👍

  Jana Czölderová Avatar Jana Czölderová
  30. júna 2022

Vianočné fotenie, realizujeme u nás v Spišskej Novej Vsi v našom štúdiu v centre mesta. Rezervovať termín za zvýhodnenú cenu je  možné do 20.11 , nakoľko nevieme aké opatrenia má pre nás pripravené tohtoročná epidemiologická situácia. Minuloročné vianočné fotenia sme stihli fotiť len 2 týždne. Preto tento rok začíname skôr a dokonca aj s lepšou cenou. Ak aj bude situácia ohľadne opatrení pokojná, fotenia plánujeme ukončiť začiatkom Decembra.

Najideálnejším riešením pre nás je, ak si termín rezervujete cez našu facebookovú stránku formou správy. Vianočné fotenie môžete aj darovať. Vystavíme vám poukaz na ľubovoľný balíček s platnosťou do konca roka.

Ako to u nás prebieha?

Väčšina klientov sa hneď pri prvom kontakte informuje ako prebieha takéto fotenie a koľko trvá...

Najdôležitejší je Váš presný príchod.

V dnešnej uponáhľanej dobe je čas najvzácnejšia komodita. Rovnako aj pre nás hrá dôležitú úlohu, keďže denne máme niekoľko fotení. Preto je dôležité aby ste rátali s problémom parkovania, dopravnou situáciou a došli načas. Pri vyššom meškaní vás žiaľ nebudeme môcť odfotografovať, nakoľko by sa zničil celodenný harmonogram pre ďalších klientov.

Pri vašom príchode vám ako správny Slováci ponúkneme dezinfekciu :-) . keď sa pred vchodom do štúdia vyzujete a odložíte si vaše kabáty, môžeme začať samotné fotenie. Žiaľ tento rok sme náš veľký gauč museli presunúť pred štúdio na úkor zväčšenia poslednej scénky, kde vojde aj väčšia rodinka.  Je fajn ak predom viete aspoň približný počet fotiek, ktoré od nás budete očakávať, teda aspoň medzi ktorými balíčkami sa rozhodujete.

Snažíme sa aby prebehlo v uvoľnenej atmosfére a fotky tak boli prirodzené. Čas samotného fotografovania záleží aj na výbere vášho balíčka, No určite sa nemusíte obávať že u nás strávite jedno poobedie. Väčšina fotení u nás trvá približne 20 minút nakoľko všetky scény, svetlá, blesky sú pripravené. Takéto fotenie v úplnej pohode zvládne aj každý manžel, partner, ocko, dedko a dokonca aj každý človek so syndrómom: ja na fotkách nevyzerám dobre, a taktiež aj: ja sa na fotke neviem tváriť.

Po fotení zaplatíte na mieste najmenší balík, ktorý je možné uhradiť v hotovosti, alebo kreditnou kartou či mobilom.

Náhľady fotografií z fotenia dostanete už v úprave formou linku, ktorý vám odošleme do pár dní od fotenia.  Fotografie, ktoré dostanete si vyberáte vy a hlavne v pohodlí vášho domova s teplým čajom či kávou v ruke. Takže sa nemusíte báť, že na vianočnej pohľadnici budete mať zatvorené oči alebo odseknutú hlavu. Váš výber fotiek finálne upravíme a vytlačíme. (neupravené fotky neodovzdávame). Ak by ste si náhodou vybrali vyšší balík než je suma, ktorú ste zaplatili po fotení v štúdiu, jednoducho doplatíte zvyšok pri odovzdávke.

Najčastejšie otázky od vás

Čo si so sebou treba doniesť?

Doneste hlavne seba a podľa možnosti načas 🙂. Najideálnejšie už oblečení v outfite v ktorom sa chcete fotiť. O Všetko ostatné sa postaráme my. Ak máte špeciálne rekvizity, ktoré chcete mať na fotografiách ako obľúbene autíčko syna alebo sobie uši, nech sa páči, radi vás odfotíme aj takto.

Je možné vianočné fotenie darovať?

Áno Ponúkame aj darčekové poukazy, ktoré môžete darovať svojim známym, blízkym, rodinke. Tieto poukazy vám vieme odovzdať osobne, alebo zaslať poštou. Ich hodnota je ľubovoľná.

Odovzdávate aj neupravené fotografie?

Odovzdáme vám všetky vami vybrané fotografie. Neupravené fotografie neodovzdávame

Môžeme prísť na vianočné fotenie dve rodinky?

Ak sa jedná o dve rodinky naplánujeme dve termíny za sebou, aby ste mohli mať aj spoločné fotky, No bude sa jednať o dve samostatné fotenia.

Môžem si vo vašom štúdiu fotiť svoju rodinku na mobil?

Samozrejme kľudne, a budeme ešte radšej ak nás na fotke aj označíte.

 

Doba je neľahká a preto sme hľadali čo najlepší cenový kompromis, aby si Vianočné spomienky mohol dovoliť naozaj každý.

Hoci prvý balíček obsahuje menej fotiek a fotenie len na jednej vami vybranej scéne, určite plnohodnotne splní účel vianočného fotenia.

Naopak pre foto-gurmánov sme pripravili nový balíček, kde ponúkame až 30 fotografií, ktoré sú okrem digitálnej podoby aj vytlačené v rôznych formátoch. K tomuto balíčku máte aj zľavu na ďalšie fotenie, ktorú môžete využiť až do konca Apríla budúceho roku.

 

Naše štúdio nájdete v centre mesta Spišská Nová Ves na zimnej ulici 61 (oproti katolíckemu kostolu) v bráne hneď v ľavo na 1. Poschodie, kde uvidíte zvonček na ktorý treba zazvoniť.
Pred vašim príchodom je nutná objednávka.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte nás

Rovnako nás kontaktujte aj v prípade ďalších otázok