Vianočné fotenie

Vianočné fotenie

Spomienky na najkrajšie sviatky v roku...

 • positive review  Je nám nesmiernou cťou poznať týchto dvoch úžasných Ľudí 💝 Stále nesmierna spokojnosť s úžasným prístupom, nádhernými fotkami a neopísateľnou atmosférou, ktorá sa stala pre nás už neodmysliteľnou súčasťou každých Vianoc🎄😍🎄a zároveň tým najkrajším darčekom v podobe Umeleckých diel, ktoré s láskou vyhotovia Pán Fotograf Peter s Manželkou 💙❤️ Vrelo odporúčame všetkým 10- timi.

  Janne Janka Avatar Janne Janka
  10. decembra 2023
 • positive review  Ďakujeme už za druhé úžasné fotenie ❤️môžem len odporúčať úžastné fotky všetko perfektné😊

  Juliana Bdžochová Avatar Juliana Bdžochová
  1. decembra 2023
 • positive review  Boli sme u pána Dirgu prvý raz na fotení a určite nie posledný. Fotenie prebehlo v uvoľňujej atmosfére a fotky sú neskutočne nádherne určite odporúčam 🫶🏼

  Claudia Ľubomírska Avatar Claudia Ľubomírska
  19. novembra 2023
 • positive review  Veľmi oceňujem ak pri našej práci stretneme profesionálov, ktorí sú pre tú svoju zapálení .. Dakujem za nádherné fotografie KAMI eventu , som veľmi rada že sa naše cesty stretli osobne, aj pracovne ..Žofia, Peter nech sa Vám darí .. KAMI

  Stefi Kamenicka Avatar Stefi Kamenicka
  4. októbra 2023
 • positive review  U manželov Dirgovcov sme absolvovali už niekoľko fotení a vždy sme boli nadmieru spokojní - či to bolo tehotenské fotenie, novorodenecké, vianočné či prvoročné rodinné. Začína to rýchlou, príjemnou a profesionálnou komunikáciou, pochopením a ochotou pri hľadaní nového termínu kvôli detským soplíkom 🙂, pokračuje veselým fotením v super atmosfére (či už v krásnom ateliéri či vonku) a končí dilemou pri výbere fotiek, lebo aj za 20 minút fotenia vyjde kopec krásnych záberov. O rýchlosti vyhotovenia fotiek ani nehovorím. 👍Veľké ĎAKUJEME za váš prístup, profesionalitu a krásne fotky (aj za bonusy navyše). Odporúčame všetkými dvadsiatimi a tešíme sa na najbližšie stretnutie. 😍

  Zuzana Recká Avatar Zuzana Recká
  14. augusta 2023
 • positive review  Na základe súťaže , kde si ma vybrali,moje prvé a určite nie posledné fotenie dopadlo skvele .Priateľský a profesionálny prístup. Fotky sú nádherné , ešte raz veľmi pekne ďakujem. Určite odporúčam .😍

  Ľubka Bjalončíková Avatar Ľubka Bjalončíková
  14. apríla 2023
 • positive review  Super pozitívna a uvoľnená naláda pri fotení. Fotenie bolo veľmi príjemné, stále nás usmernili a upravili aby bol čo najlepší výsledok. Určite odporúčam spokojnosť na 100%. Ďakujeme za krásne fotky.

  Júlia Zelená Avatar Júlia Zelená
  11. marca 2023
 • positive review  Prvý krát sme využili fotenie v tomto štúdiu. V štúdiu sa nám venovali dvaja úžasní mladí ľudia, ktorí nás v každom smere usmernili, fotenie bolo príjemné a zábavné. Výsledkom bolo kopec krásnych fotiek, medzi ktorými sa bolo ťažké rozhodnúť, pretože všetky boli perfektne spracované, odfotené a upravené. Po fotení bola komunikácia perfektná, fotky prevýšili naše očakávania, kvalita zhotovených fotografií bola na top úrovni. Vrelo odporúčam každému kto by uvažoval o akomkoľvek fotení týchto profesionálov. Určite to bolo prvé ale nie posledné fotenie v tomto štúdiu. S manželom dávame všetky palce hore 👍👍

  Monika Kalafutová Avatar Monika Kalafutová
  11. januára 2023
 • positive review  Trošku neskôr ale predsa ešte v tomto roku sa Vám (tebe aj manželke) chceme zo srdca poďakovať za fotenie našej svadby. Aj vďaka vám bola naša svadba dokonalá hlavne s vašim priateľským a aj profesionálnym prístupom. Ďakujeme za očarujúce fotky a aj za expresné spracovanie. Bola to to naša najlepšia voľba a určite nie posledný krát. Odporúčame bez váhania týchto profesionálov :)

  Ni Ka Avatar Ni Ka
  31. decembra 2022
 • positive review  Boli sme sa fotiť prvý raz, ale určite nie posledný. Skvelý prístup, profesionálna práca. Odporúčam.

  Mária Kováčová Avatar Mária Kováčová
  18. decembra 2022

Vianočné fotenie, realizujeme u nás v Spišskej Novej Vsi v našom štúdiu v centre mesta. Posledné voľné termíny, ktoré fotografujeme sú: 27.12.

Najideálnejším riešením pre nás je, ak si termín rezervujete cez našu facebookovú stránku formou správy, alebo e-mailom. Vianočné fotenie môžete aj darovať. Vystavíme vám poukaz na ľubovoľný balíček s platnosťou do konca roka.

Ako to u nás prebieha?

Väčšina klientov sa hneď pri prvom kontakte informuje ako prebieha takéto fotenie a koľko trvá...

Najdôležitejší je Váš presný príchod.

V dnešnej uponáhľanej dobe je čas najvzácnejšia komodita. Rovnako aj pre nás hrá dôležitú úlohu, keďže denne máme niekoľko fotení. Preto je dôležité aby ste rátali s problémom parkovania, dopravnou situáciou a došli načas. Pri vyššom meškaní vás žiaľ nebudeme môcť odfotografovať, nakoľko by sa zničil celodenný harmonogram pre ďalších klientov.

Keď sa pred vchodom do štúdia vyzujete a odložíte si vaše kabáty, môžeme začať samotné fotenie. Žiaľ tento rok sme náš veľký gauč museli presunúť na chodbu pred štúdio na úkor zväčšenia poslednej scénky, kde vojde aj väčšia rodinka.  Je fajn ak predom viete aspoň približný počet fotiek, ktoré od nás budete očakávať, teda aspoň medzi ktorými balíčkami sa rozhodujete.

Snažíme sa aby prebehlo v uvoľnenej atmosfére a fotky tak boli prirodzené. Čas samotného fotografovania záleží aj na výbere vášho balíčka, No určite sa nemusíte obávať že u nás strávite jedno poobedie. Väčšina fotení u nás trvá približne 20 minút nakoľko všetky scény, svetlá, blesky sú pripravené. Takéto fotenie v úplnej pohode zvládne aj každý manžel, partner, ocko, dedko a dokonca aj každý človek so syndrómom: ja na fotkách nevyzerám dobre, a taktiež aj: ja sa na fotke neviem tváriť.

Po fotení zaplatíte na mieste najmenší balík, ktorý je žiaľ aktuálne možné uhradiť len v hotovosti.

Náhľady fotografií z fotenia dostanete už upravené formou linku, ktorý vám odošleme do pár dní od fotenia.  Fotografie, ktoré dostanete si vyberáte vy a hlavne v pohodlí vášho domova s teplým čajom či kávou v ruke. Takže sa nemusíte báť, že na vianočnej pohľadnici budete mať zatvorené oči alebo odseknutú hlavu. Váš výber fotiek finálne upravíme a v prípade vyššieho balíčka aj vytlačíme. (neupravené fotky neodovzdávame). Ak by ste si náhodou vybrali vyšší balík než je suma, ktorú ste zaplatili po fotení v štúdiu, jednoducho doplatíte zvyšok pri odovzdávke.

Najčastejšie otázky od vás

Čo si so sebou treba doniesť?

Doneste hlavne seba a načas 🙂. Najideálnejšie už oblečení v outfite v ktorom sa chcete fotiť. O všetko ostatné sa postaráme my. Ak máte špeciálne rekvizity, ktoré chcete mať na fotografiách ako obľúbene autíčko syna alebo sobie uši, nech sa páči, radi vás odfotíme aj takto. Ak sa pýtate na farby, pre nás je ideálne čo najmenej červenej.

Je možné vianočné fotenie darovať?

Áno Ponúkame aj darčekové poukazy, ktoré môžete darovať svojim známym, blízkym, rodinke. Tieto poukazy vám vieme odovzdať osobne, alebo zaslať poštou. Ich hodnota je ľubovoľná.

Odovzdávate aj neupravené fotografie?

Odovzdáme vám všetky vami vybrané fotografie. Neupravené fotografie neodovzdávame

Môžeme prísť na vianočné fotenie dve rodinky?

Ak sa jedná o dve rodinky naplánujeme dve termíny za sebou, aby ste mohli mať aj spoločné fotky, No bude sa jednať o dve samostatné fotenia.

Môžem si vo vašom štúdiu fotiť svoju rodinku na mobil?

Samozrejme kľudne, a budeme ešte radšej ak nás na fotke aj označíte.

 

Balíčky pre nové objednávky

Naše štúdio nájdete v centre mesta Spišská Nová Ves na zimnej ulici 61 (oproti katolíckemu kostolu) v bráne hneď v ľavo na 1. Poschodie, kde uvidíte zvonček na ktorý treba zazvoniť.
Pred vašim príchodom je nutná objednávka.