Rodinné a partnerské fotografovanie | Dirga Foto

Rodinné a partnerské fotografovanie

Rodinné/partnerské fotografovanie

Vytvorím pre vás krásne prirodzené a autentické fotografie, ktoré urobia nádherný dojem. Umelecké fotografie rodiny sú ideálnou voľbou pre všetkých, čo milujú svoju rodinu a chcú zachytiť jedinečné momenty – pre krásne spomienky. Doprajte aj svoje rodine tie najkrajšie fotografie, ktoré ozdobia rodinný album. Aj fotenie našich najmenších a novorodeniatok je úžasné.  Zachyťte chvíle a podeľte sa o radosť, ktorú prežívate a nechajte zachytiť chvíle, kedy sa detičky radujú, spoznávajú pre nich nepoznané. Pocit radosti v okamžiku vystrieda plač, ale to je na tom také dojímavé.

camera
O kvalite fotografii rozhodujú skryté detaily – je majstrovstvom ich správne zachytiť. Emócie, ktoré nikto nevidel a vychytané momentky budú krásnou spomienkou..

Úprava fotografií

Úprava fotografií je vždy veľmi dôležitá. Treba jej venovať náležitú pozornosť a vďaka dlhoročným skúsenostiam vedieť vykonať správnu úpravu. Prostredníctvom digitálne negatívu je fotografia vyvolaná špeciálny programom. Následne je vložené farebné spektrum. Mám svoj nezameniteľný štýl, ktorý je oceňovaný pre svoju nezameniteľnú krásu. Zahliadnite moje albumy, ktoré prezentujú moju prácu.

video-edit

Upravené sú všetky…

Upravujem všetky fotografie, ktoré Vám odovzdám

Exteriér/interiér

Rodinné či partnerské fotografovanie môže prebiehať v prírode alebo u nás v ateliéry. Osobne uprednostňujem prírodu a okolitý svet, kde je kvantum možnosti zachytiť ten správny detail. No aj ateliérové fotografovanie má svoje čaro. Osloví Vás možno jednofarebné pozadie čím vyniknete práve Vy…

Hodnotenie:

Rodinné a partnerské fotografovanie
Počet hlasov: 37 Priemer:4.9 (97.84%)

Peter Dirga – Fotograf

Vyberte si moje služby – rodinného fotenia. Kontaktuje ma, a spoločne prekonzultujeme možnosti..

Zavolajte nám