Tehotenské fotenie

Tehotenské

 • positive review  U manželov Dirgovcov sme absolvovali už niekoľko fotení a vždy sme boli nadmieru spokojní - či to bolo tehotenské fotenie, novorodenecké, vianočné či prvoročné rodinné. Začína to rýchlou, príjemnou a profesionálnou komunikáciou, pochopením a ochotou pri hľadaní nového termínu kvôli detským soplíkom 🙂, pokračuje veselým fotením v super atmosfére (či už v krásnom ateliéri či vonku) a končí dilemou pri výbere fotiek, lebo aj za 20 minút fotenia vyjde kopec krásnych záberov. O rýchlosti vyhotovenia fotiek ani nehovorím. 👍Veľké ĎAKUJEME za váš prístup, profesionalitu a krásne fotky (aj za bonusy navyše). Odporúčame všetkými dvadsiatimi a tešíme sa na najbližšie stretnutie. 😍

  Zuzana Recká Avatar Zuzana Recká
  14. augusta 2023
 • positive review  Na základe súťaže , kde si ma vybrali,moje prvé a určite nie posledné fotenie dopadlo skvele .Priateľský a profesionálny prístup. Fotky sú nádherné , ešte raz veľmi pekne ďakujem. Určite odporúčam .😍

  Ľubka Bjalončíková Avatar Ľubka Bjalončíková
  14. apríla 2023
 • positive review  Super pozitívna a uvoľnená naláda pri fotení. Fotenie bolo veľmi príjemné, stále nás usmernili a upravili aby bol čo najlepší výsledok. Určite odporúčam spokojnosť na 100%. Ďakujeme za krásne fotky.

  Júlia Zelená Avatar Júlia Zelená
  11. marca 2023
 • positive review  Prvý krát sme využili fotenie v tomto štúdiu. V štúdiu sa nám venovali dvaja úžasní mladí ľudia, ktorí nás v každom smere usmernili, fotenie bolo príjemné a zábavné. Výsledkom bolo kopec krásnych fotiek, medzi ktorými sa bolo ťažké rozhodnúť, pretože všetky boli perfektne spracované, odfotené a upravené. Po fotení bola komunikácia perfektná, fotky prevýšili naše očakávania, kvalita zhotovených fotografií bola na top úrovni. Vrelo odporúčam každému kto by uvažoval o akomkoľvek fotení týchto profesionálov. Určite to bolo prvé ale nie posledné fotenie v tomto štúdiu. S manželom dávame všetky palce hore 👍👍

  Monika Kalafutová Avatar Monika Kalafutová
  11. januára 2023
 • positive review  Trošku neskôr ale predsa ešte v tomto roku sa Vám (tebe aj manželke) chceme zo srdca poďakovať za fotenie našej svadby. Aj vďaka vám bola naša svadba dokonalá hlavne s vašim priateľským a aj profesionálnym prístupom. Ďakujeme za očarujúce fotky a aj za expresné spracovanie. Bola to to naša najlepšia voľba a určite nie posledný krát. Odporúčame bez váhania týchto profesionálov :)

  Ni Ka Avatar Ni Ka
  31. decembra 2022
 • positive review  Boli sme sa fotiť prvý raz, ale určite nie posledný. Skvelý prístup, profesionálna práca. Odporúčam.

  Mária Kováčová Avatar Mária Kováčová
  18. decembra 2022
 • positive review  Naše prvé vianočné fotenie dopadlo na výbornú. Vianočné fotografie zhotovené u pána Dirgu sú jedinečné, plné pozitívnych emócií, v našom prípade predovšetkým vďaka manželke pána Dirgu, ktorá nás fotila. Jej láskavý a trpezlivý prístup k našej dcérke, dokázal vyčariť úsmev na jej tváričke i v cudzom prostredí. Dodanie fotografii bolo expresne.Ďakujeme. Môžeme určite ODPORUČIŤ ❤️❤️❤️

  Romy Murgačová Valkošáková Avatar Romy Murgačová Valkošáková
  28. novembra 2022
 • positive review  Odporúčame všetkými desiatimi 🤚✋Ďakujeme za seriózny prístup a príjemné jednanie. Sme radi, že sme si na Vianočne fotenie vybrali práve pána Dirgu . Krásna tímová práca máme nádherné fotografie, ktoré presne vystihli naše predstavy zachytenia Vianočneho obdobia . Sme milo prekvapení z rýchleho dodania fotografií. Fotky už teraz patria k jedným z najobľúbenejších aké máme.🙂

  Majka Molnárová Avatar Majka Molnárová
  19. novembra 2022
 • positive review  Určite odporúčam všetkými 10timi. Priateľský prístup, skvelá atmosféra počas fotenia a nádherný výsledok 😉Ďakujeme a nech vám to fotí aj naďalej ☺️

  Martina Horňáková Avatar Martina Horňáková
  10. novembra 2022
 • positive review  Určite odporúčam za fakt 20 minút fotenia rodiny tak krásne fotky 😉 určite využijeme vaše služby aj nabudúce

  Zuzana Krištovčová Avatar Zuzana Krištovčová
  3. novembra 2022

Tehotenské fotenie

Vitajte v našom štúdiu tehotenských fotografií, kde sa zhmotňujú chvíle radosti, krásy a očakávania. Každá tehotná žena je jedinečná a my sme tu, aby sme zachytili túto úžasnú etapu vášho života v nezabudnuteľných obrazoch.

V našom profesionálnom štúdiu vám ponúkame nielen perfektne nastavené osvetlenie a dokonalé pozadie, ale aj intímne a pohodlné prostredie, kde sa budete cítiť ako hviezda. Postaráme sa o to, aby ste sa cítili príjemne a aby sa vaša krása a ženskosť v každej fotke vynikla.

Spoločne spozorujeme váš rastúci životný zázrak a zvečňujeme to v jedinečných a emotívnych snímkach. Od jemných dotykov na brušku po nežné pohľady plné lásky, naše fotky budú pre vás cennou spomienkou na túto úžasnú fázu vašej cesty ku materstvu.

V štúdiu sa snažíme vytvoriť neformálne prostredie, kde sa môžete uvoľniť a prejaviť svoju osobnosť. Vaše tehotenstvo je jedinečné a my sa s nadšením snažíme zachytiť túto jedinečnosť v každej fotke.

Príďte k nám do štúdia, alebo dohodnite si termín vonku v prírode a dovoľte nám zachytiť túto kúzelnú a krásnu kapitolu vášho života. Spolu vytvoríme obrazy, ktoré budete s láskou prechádzať aj po rokoch a ktoré prinesú úsmev na vaše tváre.

Spomienky na jedinečné obdobie

Tehotenstvo je jedinečné obdobie najmä pre ženu, ktorá pod srdcom nosí nový život. Vytvorím pre vás krásne prirodzené a autentické fotografie, ktoré budú pre vás nezabudnuteľnou spomienkou na toto výnimočné obdobie. Zachytíme vám tieto chvíle a vy sa tak môžete podeliť o radosť, ktorú prežívate s vašimi blízkymi.

Najčastejšie otázky

Ako to cele prebieha?

V prvom rade je potrebné dohodnúť si termín. Najlepšie aspoň cca 2 týždne pred fotením. Keď sa dohodneme na termíne a mieste je potrebné načas doraziť do štúdia, alebo na dohodnutú lokalitu. Fotenie trvá podľa predbežne zvoleného balíčka, najčastejšie od 30 do 60 minút. Hneď po fotografovaní platíte najmenší balíček. Zvyčajne vám do pár dní zašlem odkaz na galériu, ktorá je zaheslovaná a kde si pohodlne vyberiete fotografie, ktoré sa vám páčia a ktoré následne budem dolaďovať. Fotografie na linku sú úž z časti upravované, aby ste mali predstavu. Po vašom výbere začínam s prácou a zvyčajne do pár dní sú fotky hotové. Posielam vám ďalší link na schválenie. Ak je všetko v poriadku, napíšete mi, ktoré fotografie budeme na aký formát tlačiť. Nasleduje odovzdávka.

Môže na jedno fotenie prísť viac rodín?

Na jednom fotení fotíme obyčajne jednu rodinu. Ak chcete fotografie nejak nakombinovať napríklad svoju rodinu a rodinku súrodenca, je potrebné rátať s balíčkom all inclusive a vopred napísať, aby sme sa dohodli. Na druhej strane chápeme, že chcete mať fotografie s dedkom a babkou a s tým samozrejme nemáme najmenší problém.

Kedy sa objednať a kedy je najlepšie fotiť?

Ideálne medzi 7. až 8. mesiacom tehotenstva. No treba povedať, že každé tehotenské bruško rastie inak a preto je najlepší radca váš pocit. Nám stačí napísať cca 2 týždne pred fotením, aby sme našli voľný termín.

Ako sa na fotografovanie obliecť ?

Cieľom tehotenských fotiek je zachytiť tehotenstvo v tom najkrajšom svetle. Preto si oblečte niečo elastické či obtiahnuté, v čom vyniknú vaše krivky a hlavne bruško. Najideálnejšie to v čom sa cítite dobre a prirodzene. Samozrejme sa v našom štúdiu môžete aj prezliecť, sme na to pripravení. V prípade záujmu vám vieme zapožičať aj jedny z našich šiat ( Predĺžené červené, čipkované čierne alebo biele a elegantné modré ) poplatok za zapožičanie je 10€. V poslednom balíčku sú už v cene.

Čo si zobrať so sebou?

Najideálnejšie si je doniesť so sebou snímok, papučky, či nejaké body alebo oblečenie pre drobca. Určite poteší aj nejaká hračka s ktorou sa bude po narodení hrať. Nie je to však podmienka fotenia. Najdôležitejšie je prísť na termín fotenia načas :)

Môžeme realizovať fotografovanie v štúdiu, ale aj vonku?

Fotenie v štúdiu a vonku v parku je možné len pri poslednom balíčku.

Rekvizity

Po dohode vieme zabezpečiť tematické rekvizity k foteniu v štúdiu, alebo aj vonku v prírode.

Zabezpečíme fotky na plátno

Vďaka dobrým vzťahom s výrobcom fotoplátna, vám vieme zabezpečiť kvalitné fotoobrazy z vašich fotiek za skvelé ceny.

Fotografie do 48h

Keďže vieme oceniť hodnotu času, snažíme sa Vaše fotografie odovzdať do 48 hodín od Vášho výberu.

Platba kartou

Kráčame s dobou a preto môžte v našom štúdiu za svoje fotky zaplatiť aj Vašou platobnou kartou či telefónom.

Cenník

 • Balík Mini

 • 89
  Zopár fotiek do rodinného albumu
 • 10 upravených fotografií v plnom rozlíšení na online cloude
 • Navyše od nás grátis získavate: Všetkých 10 fotografií vytlačených vo formáte 10x15cm
 • Magnetky, Tlačená A4, rekvizity
 • Balík Opti

 • 110
  ZLATÁ STREDNÁ CESTA S TLAČENÝMI FOTKAMI
 • 15 upravených fotografií v plnom rozlíšení na online cloude
 • Rekvizity pri fotení ( podľa druhu fotenia v štúdiu )
 • Navyše od nás grátis získavate: Všetkých 15 fotografií vytlačených vo formáte 10x15cm
 • Balík Maxi

 • 139
  TLAČENÉ FOTKY A VEĽA SPOMIENOK
 • 20 upravených fotografií v plnom rozlíšení na online cloude
 • Rekvizity pri fotení ( podľa druhu fotenia v štúdiu )
 • Navyše od nás grátis získavate: Všetkých 20 fotografií vytlačených vo formáte 10x15cm
 • Balík All inclusive

 • 179
  Tlačené fotky v rôznych formátoch, magnetky a maximum čo ponúkame
 • 30 upravených fotografií v plnom rozlíšení na online cloude
 • Rekvizity pri fotení ( podľa druhu fotenia v štúdiu )
 • Navyše od nás grátis získavate: Všetkých 30 fotografií vytlačených vo formáte 10x15cm, 5 tlačných fotografií v rozmere 13x18, 2ks magnetky, 2x vytlačená fotografie vo formáte A4

Naše štúdio nájdete v centre mesta Spišská Nová Ves na zimnej ulici 61 (oproti katolíckemu kostolu) v bráne hneď v ľavo na 1. Poschodie, kde uvidíte zvonček na ktorý treba zazvoniť.
Pred vašim príchodom je nutná objednávka. 0907197109

Fotograf - Peter Dirga
5.0
Na základe 118 recenzií
powered by Facebook
Júlia Zelená
Júlia Zelená
2023-03-11T20:47:53+0000
Super pozitívna a uvoľnená naláda pri fotení. Fotenie bolo veľmi príjemné, stále nás usmernili a upravili aby bol čo najlepší výsledok. Určite odporúčam spokojnosť na 100%. Ďakujeme za krásne fotky.
Monika Kalafutová
Monika Kalafutová
2023-01-11T19:28:56+0000
Prvý krát sme využili fotenie v tomto štúdiu. V štúdiu sa nám venovali dvaja úžasní mladí ľudia, ktorí nás v každom smere usmernili, fotenie bolo príjemné a zábavné. Výsledkom bolo kopec krásnych fotiek, medzi ktorými sa bolo ťažké rozhodnúť, pretože všetky boli perfektne spracované, odfotené a upravené. Po fotení bola komunikácia perfektná, fotky prevýšili naše očakávania, kvalita zhotovených fotografií bola na top úrovni. Vrelo odporúčam každému kto by uvažoval o akomkoľvek fotení týchto... profesionálov. Určite to bolo prvé ale nie posledné fotenie v tomto štúdiu. S manželom dávame všetky palce hore 👍👍celá recenzia
Ni Ka
Ni Ka
2022-12-31T21:32:33+0000
Trošku neskôr ale predsa ešte v tomto roku sa Vám (tebe aj manželke) chceme zo srdca poďakovať za fotenie našej svadby. Aj vďaka vám bola naša svadba dokonalá hlavne s vašim priateľským a aj profesionálnym prístupom. Ďakujeme za očarujúce fotky a aj za expresné spracovanie. Bola to to naša najlepšia voľba a určite nie posledný krát. Odporúčame bez váhania týchto profesionálov :)
Mária Kováčová
Mária Kováčová
2022-12-18T12:56:39+0000
Boli sme sa fotiť prvý raz, ale určite nie posledný. Skvelý prístup, profesionálna práca. Odporúčam.
Romy Murgačová Valkošáková
Romy Murgačová Valkošáková
2022-11-28T22:16:24+0000
Naše prvé vianočné fotenie dopadlo na výbornú. Vianočné fotografie zhotovené u pána Dirgu sú jedinečné, plné pozitívnych emócií, v našom prípade predovšetkým vďaka manželke pána Dirgu, ktorá nás fotila. Jej láskavý a trpezlivý prístup k našej dcérke, dokázal vyčariť úsmev na jej tváričke i v cudzom prostredí. Dodanie fotografii bolo expresne.Ďakujeme. Môžeme určite ODPORUČIŤ ❤️❤️❤️
Majka Molnárová
Majka Molnárová
2022-11-19T16:54:54+0000
Odporúčame všetkými desiatimi 🤚✋Ďakujeme za seriózny prístup a príjemné jednanie. Sme radi, že sme si na Vianočne fotenie vybrali práve pána Dirgu . Krásna tímová práca máme nádherné fotografie, ktoré presne vystihli naše predstavy zachytenia Vianočneho obdobia . Sme milo prekvapení z rýchleho dodania fotografií. Fotky už teraz patria k jedným z najobľúbenejších aké máme.🙂
Martina Horňáková
Martina Horňáková
2022-11-10T21:44:36+0000
Určite odporúčam všetkými 10timi. Priateľský prístup, skvelá atmosféra počas fotenia a nádherný výsledok 😉Ďakujeme a nech vám to fotí aj naďalej ☺️
Zuzana Krištovčová
Zuzana Krištovčová
2022-11-03T11:02:26+0000
Určite odporúčam za fakt 20 minút fotenia rodiny tak krásne fotky 😉 určite využijeme vaše služby aj nabudúce
Ivana Goliašová Štofaňáková
Ivana Goliašová Štofaňáková
2022-10-23T17:23:05+0000
Veľká spokojnosť. Skvelá komunikácia a profesionalnosť, určite odporúčame 👌
Michaela Miňová
Michaela Miňová
2022-10-14T12:58:42+0000
Pána fotografa určite odporúčame. Rýchle dodanie fotografií a milý profesionálny prístup :) Fotky sú nádherné, ďakujeme :)
Len Ka
Len Ka
2022-10-11T14:04:41+0000
Odporúčame všetkými desiatimi 🤚✋Ďakujeme za seriózny prístup a príjemné jednanie. Sme radi, že sme si na tehotenské fotenie vybrali práve pána Dirgu s jeho pani manželkou - krásna tímová práca. Máme nádherné fotografie, ktoré presne vystihli naše predstavy zachytenia tehotenského obdobia a jesennej prírody. Sme milo prekvapení z rýchleho dodania fotografií. Fotky už teraz patria k jedným z najobľúbenejších aké máme.🍂🍁
Miroslava Girašková Visocká
Miroslava Girašková Visocká
2022-09-08T17:52:46+0000
Jednoznacne odporucame vsetkym, ktory chcu mat krasnu pamiatku na cely zivot😊Maju profesionalnu, skvelu pracu a uzasny pristup.Sme velmi spokojni👌
Veronika Daniška
Veronika Daniška
2022-08-06T15:06:20+0000
Pana Dirgu mozme len odporucat. Nase deti sa velmi fotit nechceli ale vdaka milemu a laskavemu pristupu sa fotky podarili na 1tku. Expresna rychlost vyhotovenia fotiek a uprava nadherna.Velke DAKUJEME Urcite prideme znova. 🤗Rodina Daniska
Monika Baran
Monika Baran
2022-08-02T07:27:12+0000
Pána fotografa môžem len a len odporučiť... príjemná atmosféra na fotení, výborná komunikácia pred, počas i po... ozaj profesionál
Jana Czölderová
Jana Czölderová
2022-06-30T06:26:19+0000
Spolupráca s fotografom na jednotku, vážime si hlavne jeho prístup a ochotu sa nám prispôsobiť, čo nebolo jednoduché 😁 S manželkou odviedli veľký kus práce a fotky sú proste jedinečné ❤ pamiatka na celý život. Skvelý ľudia, úplne prirodzený taký sa nám páčia odporúčame všetkými 10 timy 👍👍
Mária Fízeľová
Mária Fízeľová
2022-06-28T14:18:27+0000
Ďakujeme za profesionálny a zároveň priateľský a trpezlivý prístup. Lepšieho fotografa pre náš deň sme si ani nemohli vybrať . Určite využijeme aj v budúcnosti 😊
Denisa Puklušová Faračová
Denisa Puklušová Faračová
2022-03-17T11:06:18+0000
Dakujeme este raz za nadherne fotografie, aj za uzasny pristup, citili sme sa velmi prijemne :)
Patrícia Žabková
Patrícia Žabková
2022-02-23T20:51:41+0000
Odporučam tento úžasný pár na fotenie všetkými desiatimi 💯 Boli sme už po tretíkrát a neľutujeme ani raz. Fotky sú jedinečné a krásne. Veľká vďaka 🙏 určite prídeme opäť 👌🙂
Patrik Prupy
Patrik Prupy
2022-02-12T09:54:44+0000
Top prístup ☝️top kvalita☝️ top služby!💯 Od prvého kontaktu vidieť skúsenosti a profesionalitu a zároveň uvoľnený kamarátsky prístup s chuťou do práce, pri ktorej nastali aj vtipné momenty z oboch strán :)❄️🎢🧨... Sme radi že sme sa rozhodli pre Peťa a Žofiu super pár ⚡️📸💢📷💥Dávame 6 z 5 🌟Ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov 🤵‍♂️👰
Filip Dravecký
Filip Dravecký
2021-11-28T21:14:00+0000
Môžeme len a len odporúčať. Hlavne fotenie s detmi pretože máte krásny atelier s napaditou výzdobou.. Taktiež fotky a vás prístup je super :) DAKUJEME :)
Má Ju Škáá
Má Ju Škáá
2021-11-19T21:36:52+0000
Môžeme len odporučiť!! Milý a zároveň profesionálny prístup,pri fotení sme sa cítili veľmi dobre a užili sme si to. Ďakujeme za nádherné Vianočné fotky 😇🎅
Zuzana Poliščuk
Zuzana Poliščuk
2021-11-16T08:23:38+0000
🤩😊Chcela by som sa neskutočne poďakovať za nádherné fotky, vďaka ktorým máme krásne spomienky na tehotenstvo 🤗🤰♥️Na prvom mieste chcem vyzdvihnúť profesionalitu a ústretovosť týchto skvelých ľudí, sú to neskutoční profesionáli, ktorí majú milý, priateľský a úžasný prístup pri fotení 🤗😊🤍♥️🙏😉🤩Jednoznačne ODPORÚČAM VŠETKÝM, ak chcete mať zachytené nádherné obdobia života v bezkonkurenčne najkrajších fotkách 🤗😊😉🤩
Radka Ambrozy
Radka Ambrozy
2021-10-25T15:52:56+0000
S fotkami sme s manželom nadmieru spokojní. 😍 Dokázali ste totálne nefotogenickým ľuďom spraviť tie najkrajšie fotky. Komunikácia aj samotné fotenie bolo príjemné a veselé. Už teraz sa tešíme na ďalšie fotenie. 😊
Nikola Zelinová
Nikola Zelinová
2021-07-18T18:23:01+0000
So svadobnymi fotkami sme velmi spokojni a urcite odporucame kazdemu, kto este váha nam vyberom fotografa 😊 Nie len pre krasne fotky, ale aj pristup p. Dirgu s manzelkou. Su spolu velmi prijemni a sikovni nie len ako profici, ale aj ako ludia🤗 Fotky nam boli dodane expresne. Dakujeme a urcite si ich vyberieme aj pre dalsie fotenie 👍
Silvi Burianová Horváthová
Silvi Burianová Horváthová
2021-07-18T16:55:18+0000
Najlepšie rozhodnutie osloviť na fotenie svadby Fotograf-Peter Dirga 👌👏 veľmi pekne ďakujeme za svadobné fotografie. Zachytené je úplne všetko 😍Sú nádherné, neviem sa vynadívať ☺️ obrovská spokojnosť od komunikácie cez samotné fotenie až po neuveriteľne profesionálny prístup 🙏👌👏👍Naozaj klobúk dole. Ak fotenie v budúcnosti, tak určite u Vás 🙂
Veronika Popovičová Janičová
Veronika Popovičová Janičová
2021-06-30T14:27:03+0000
Ďakujeme za nádherné fotky:) , skvelý prístup, ochota, rýchle spracovanie 👍 , určite odporúčam ďalej.. a verím, že to nebolo posledné fotenie:)
Silvia Kiseľová
Silvia Kiseľová
2021-06-03T15:28:26+0000
Ja sa stále neviem vynadívať 😍 neviem ktorú si dáme nad posteľ 😅 asi všetky 😅 fotky sú úžasné, dokonalé, perfektné ☺️ to sa vlastne ani slovami nedá vyjadriť. Ďakujeme ešte raz veľmi pekne a prajeme ešte mnoho ďalších pracovných úspechov ☺️ my už sa nevieme dočkať ďalšej spolupráce ☺️
Mirka Misenkova
Mirka Misenkova
2021-04-27T23:43:18+0000
Krásny a nezabudnuteľný deň, ktorý si môžeme pripomínať zas a znova vďaka očarujúcim fotkám, ktoré ste nám vytvorili. Za všetkých svadobčanov ďakujeme a rozhodne sa ešte uvidíme☺️
Janka Timková
Janka Timková
2020-12-20T15:22:28+0000
Naša druhá skúsenosť s týmito skvelými fotografmi dopadla presne podľa našich predstáv. 🙂 Skvele strávený čas v štúdiu s profesionálmmi, rýchle spracovanie a dodanie a nádherné vianočné fotky našej rodinky... 😊 Určite sa ešte vrátime. Peťo a Žofka ešte raz ďakujeme, vaša práca je dokonalá! 👍❤️
Adriána Sušková-Capulič
Adriána Sušková-Capulič
2020-12-18T17:25:56+0000
Veľmi pekne vám ďakujeme za možnosť fotenia vo vašom študiu naozaj skvelý zažitok aj pre detičky☺️ a fotky su naozaj krasne ako maľovane. Vaš prístup, komunikacia a ochota sa dnes už len tak nevidi. Veľmi si to važim a tešim sa na ďalšie fotenia. Prajeme Vám obom kúzelne Vianoce plné radosti, zdravia a pohodičky🙏🙂😊🎁
Nikola Králiková Jurčová
Nikola Králiková Jurčová
2020-12-17T18:46:54+0000
Ďakujeme veľmi pekne ešte raz za krásny zážitok vo vašom štúdiu fotenie sme si užili aj my aj náš synček pre ktorého to bol veľký zážitok. Mali sme veľký problém si vybrať iba určitý počet fotiek pretože každá jedna bola pekná. Ďakujeme za velmi kvalitné fotky. Tešíme sa na ďalšie fotenie ste úžasní. 👌👌👌
Maja Gajdošová
Maja Gajdošová
2020-12-17T08:03:10+0000
Maximálna spokojnosť 😊 skvelý prístup, super ľudia, kreatívny. Fotenie prebehlo rýchle, fotky su krásne♥️ Sme radi, že nám práve títo dvaja úžasní ľudia spravili krásne spomienky s našim drobcom♥️ Určite odporúčam. Ak ďalšie fotenie tak určite s Vami📷🥰
Lenka Bolcárová
Lenka Bolcárová
2020-12-06T20:16:23+0000
Profesionálny prístup, ústretovosť, kreativita a usmernenie a neskutočná rýchlosť vyhotovenia. Odporúčam všetkými 10 a teším sa na ďalšie fotenie - na to už nebudeme meškať 🤭 nemusíte prosiť o rôzne kombinácie na fotkách, pán fotograf na to myslí za vás 👌
Mária Trnková
Mária Trnková
2020-11-18T19:40:41+0000
Ani neviem ako začať od toľkého šťastia ❤️ Splnili ste nám našu predstavu o tých najkrajších vianočných fotkách s naším drobcom. 😍Zo srdca Vám ďakujeme a môžeme len a len odporúčať. Ešte som nezažila aby somnou komunikoval niekto takto milo a obetavo aj po večeroch. A o expresnom termíne a dodaní fotiek ani nejdem vravieť. Ďakujeme krásne ešte raz a prajeme veľa veľa spokojných zákazníkov. ❤️PS: vidíme sa pri druhom bejby 🧸😂
Ondrej Petruška
Ondrej Petruška
2020-11-14T19:12:21+0000
Peťa a Žofku Vám môžem odporúčať všetkými desiatimi. Poznáme sa už nejaký ten rok a oni zrejú ako dobré vínko. Neustále na sebe pracujú, vymýšľajú nové scény a vylepšujú techniku. Cítite sa s nimi príjemne a fotenie Vám ubehne veľmi rýchlo. Kvalita fotiek je skvelá a rýchlosť dodania priam exkluzívna.
Dalibor Čikovský
Dalibor Čikovský
2020-10-30T20:51:12+0000
Nezabudnuteľný deň plný úsmevov a skvelej nálady v podaní týchto dvoch veľkých profesionálov, ktorí zachytia to najlepšie z Vás - na nezaplatenie - Ďakujeme
Simona Baksová
Simona Baksová
2020-10-27T11:16:56+0000
Sme naozaj radi, že sme si na náš svadobný deň vybrali práve Vás. Ďakujeme za ochotu a úžasný prístup, cítili sme sa aj vďaka Vám veľmi príjemne a uvoľnene či už v svadobný deň alebo pri portrétovom fotení, čo je samozrejme vidieť aj na fotkách. Sú krásne, originálne a plné emócií.Budeme Vás určite odporúčať každému, kto svoj veľký deň ešte len chystá. 😊
Lukáš Kňažek
Lukáš Kňažek
2020-10-24T14:33:01+0000
Ďakujeme za profesionálne fotky, plné emócií a dokonalých detailov. Sme nadmieru spokojní ❤️🍀 Ďakujeme, Kňažekovci ☺️
Eva Hohošová
Eva Hohošová
2020-10-24T14:09:12+0000
Za seba ako svadobnú mamu ďakujem za krásne fotografie, za perfektný prístup...Bolo to super,ste profesionáli...
Patrícia Križanová
Patrícia Križanová
2020-10-24T11:04:14+0000
Ďakujeme za tie najkrajšie svadobné fotky 🥰🤵🏻👰🏻
Bibuša Beregházyová
Bibuša Beregházyová
2020-10-10T15:52:07+0000
dakujeme za krasne tehotenske fotky 😍za Vasu ochotu, priatelske jednanie a uzasnu atmosferu 😊Urcite sa k Vam vratime na fotenie naseho drobca 🥰
Ľubomíra Kurillová
Ľubomíra Kurillová
2020-09-17T16:17:37+0000
Ďakujeme :) ....skvelá komunikácia, profesionálny prístup,expresné dodanie :)....samotné fotenie sme si užili .... boli sme viac ako spokojní.
Antónia Kovácsová
Antónia Kovácsová
2020-09-17T09:52:44+0000
Ak hľadáte fotografa na svoj veľký deň a záleží Vám na tom aké nádherné fotky budete mať po celý život na stene alebo vo svojom dome, tak jednoznačne odporúčame Pana a Pani fotgrafku. Naozaj profesionálny prístup, zachytenie každého momentu počas celej svadby. Neskutočne skvelé momentky a nádherné fotografie s fotenia. Ďakujeme naozaj krásne. Lepšie sme si vybrať nemohli.
Tomáš Tommy Hovan
Tomáš Tommy Hovan
2020-08-28T13:31:32+0000
Ďakujeme veľmi pekne za tehotenské fotenie. Môžme len odporúčať kvalitné fotky, rýchle dodanie, komunikácia všetko Top. Ďakujem aj za krátke video zo žiadosti o ruku 👌.
Simona Čechová
Simona Čechová
2020-08-17T17:31:07+0000
Chceme sa zo ❤ poďakovať za nádherné fotky. S PÁNOM a PANI fotografkou sme mali možnosť stretnúť sa už pred našou svadbičkou na "foto rande" a bolo to super,mega zábavne, nasmiali sme počas fotenia, trošku spoznali. Fotky boli perfektné💯.. A keď nám došli svadobné fotky z nášho veľkého dňa a zo svadobnej hostiny tak nám sánka spadla...Tie fotky, momentovky,zachytené úplné všetko,, no waaau,,topka👌 Veľmi Vám ďakujeme za vašu kvalitnú prácu a sme radi, že sme mohli spoznať milých a príjemných... ľudí ako ste vy dvaja🥰🤝🤳👉👈😊celá recenzia
Erika Lešundáková
Erika Lešundáková
2020-07-22T18:44:45+0000
Ďakujeme veľmi pekne za krásne fotky, za ochotu, za perfektnú komunikáciu a všetko okolo toho bolo samozrejme na 1, ďakujeme aj pani fotografke
Dominika Malichová
Dominika Malichová
2020-07-03T21:56:03+0000
PAN fotograf a PANI fotografka :)...krasne fotky.. Ďakujeme za všetko 😘 super prístup, veľmi dobrá komunikácia, veľká ústretovosť a hlavne trpezlivosť... Určite do budúcna sa rozhodneme pre rodinné fotenie... Odporúčam všetkými desiatimi 💋
Ľylien Gabčová
Ľylien Gabčová
2020-06-21T15:34:00+0000
Profesionálny prístup. Pán fotograf Dirga veľmi milí. Sme nad mieru spokojný. Strašne kvalitná práca.Môžem len odporučiť😊👌
Paula Oravcová
Paula Oravcová
2020-06-19T16:19:33+0000
Uzasny a mily pan fotograf aj pani fotografka, prijemne prostredie, profesionalita, rychle spracovanie a dodanie krasnych fotografii, veelka spokojnost :) Urcite odporucam
Feri Bartoš
Feri Bartoš
2020-06-18T17:50:51+0000
Ďakujeme za profesionálne fotky 😊 za rýchly All inclusive😊 sme veľmi spokojný a nabudúce sa na vas opäť tešíme 🙂
Klimko František
Klimko František
2020-06-11T19:45:01+0000
1000-krát ĎAKUJEMEA ešte viac krát odporúčame 😀😀😀Profesionalita a kvalita sa rovná Dirgovci 📷📸
Danka Zummer
Danka Zummer
2020-05-09T19:06:02+0000
Sme veľmi radí, že aj v týchto zvláštnych časoch p. Dirga bol ochotný a zvečnil našich pár chvíľ. Komunikácia na super urovni, všade okolo videl možnosť urobiť krásne fotky. Po skončení všetkých opatrení sa už teraz tešime na fotenie svadobnej hostiny, určite to bude zase na 100% urovni. Ešte raz jedno veľke ĎAKUJEME...Danka a Slavo
Natália Štofaňáková
Natália Štofaňáková
2020-05-04T19:13:02+0000
Najlepšia dvojka fotografov aká existuje! Sme najviac šťastní, že sme si práve ich vybrali❤️ Vďaka nim bola naša korona svadba výnimočná. Sú to milí, ústretoví a najlepší ľudia, mali sme pocit akoby patrili k nám do rodiny. Super odviazané fotenie a spontánne fotenie. Ďakujeme ešte raz za všetko, naša vďaka je obrovská a odporúčame ich všetkým. Určite to nebolo naše posledné fotenie s Vami❤️❤️❤️
Lucia Bednarikova
Lucia Bednarikova
2020-03-02T15:37:45+0000
Najlepší fotograf s fotografkou aký môžu byť. Svadobne fotky sú dych vyrážajúce.Spolupraca počas celej doby viac ako perfektná a aj vďaka nim bol náš deň taký krásny a nezabudnuteľny :) ešte raz jedno obrovské ĎAKUJEME z celého srdiečka:)
Daniela Marasová
Daniela Marasová
2020-02-25T20:24:46+0000
Chceme vám veľmi pekne poďakovať za krásne fotky 😊👍🤗 ...sme veľmi spokojní a ste skvelá dvojka 👍🤗😊 Všetko naj naj vám prajeme v pracovnom živote 😊☺️
Julia Smolko
Julia Smolko
2020-01-24T18:50:12+0000
krásne fotky, milý a prívetivy team. Len odporúčam a ďakujem 😊
Tímea Mnichova
Tímea Mnichova
2019-12-23T15:11:29+0000
Chceme sa vám veľmi pekne poďakovať za krásne fotky, sme nadmieru spokojní😊. A taktiež klobuk dole, že ste dokazali nafotiť to naše malé šidlo 😂. Ďakujeme aj za vašu ustretovosť ,trpezlivosť a hlavne rýchlosť. Dodanie fotiek hneď na druhý deň po fotení nas milo prekvapiloUrčite vás budeme ďalej len odporúčať a tešíme sa na ďalšie stretnutie.
Soňa Vargová
Soňa Vargová
2019-12-20T11:33:12+0000
Určite ODPORÚČAME 👌🏼📸Bolo to naše prvé spoločné fotenie rodinky, ktoré nebolo posledné 😍 Cez prístup, atmosféru, komunikovanie a hlavne rýchle dodanie fotografií 🤩 Ďakujeme ešte raz 😇
Zuzana Otrošinová
Zuzana Otrošinová
2019-12-17T16:12:32+0000
Chcem vám krásne poďakovať za skvelé foto , sme veľmi radi ,že sme na vás natrafili a vrelo odporučam každemu, prístup, preciznosť a rýchlosť z vás robia úžasneho fotografa ,za nás úžasny stravený čas a isto si to o rok zopakujeme . Ďakujeme 👍👌🤝👨‍👩‍👧
Katka Proksová
Katka Proksová
2019-12-16T16:14:20+0000
Naše prvé vianočné tehotenske fotenie dopadlo nad naše očakávania. Veľmi milý, ústretoví ochotný, šikovný a zhovievavy pár. Dodanie fotiek bolo expresne 😉. Môžem všetkým len odporučiť, ktorý chcú kvalitné a krásne fotky na ktorých sú zachytené momenty pre krásne spomienky.😍👍Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie fotenie s Vami 😇
Janka Klimeková
Janka Klimeková
2019-12-09T20:58:56+0000
ĎAKUJME za krásne svadobné fotky ❤️ s manželkou ste suprový 😊😘 ešte raz ĎAKUJEME a chceme všetkým ODPORÚČIŤ 😊
Majka Števulová
Majka Števulová
2019-12-06T20:09:24+0000
Ďakujeme krásne za perfektné fotky 📸 určite budeme ďalej odporúčať 👍👌🔝
Frederika Kušniráková
Frederika Kušniráková
2019-12-03T08:48:41+0000
Užasný fotograf 😊 Milý, ústretový a hlavne kvalitný 😊 expresný termin a ešte rýchlejšie dodanie fotiek😊 mali sme tú česť už 2x a určite sa ešte stretneme 😊 Radosť využívať jeho služby 🥰
Patrícia Macková Dzurňáková
Patrícia Macková Dzurňáková
2019-11-22T19:38:55+0000
Ešte raz ďakujeme za krásne fotky🤗Môžeme len odporúčať, priateľské jednanie, super atmosféra a o expresnom termíne a ešte expresnejšom dodaní ani nehovorím 😊Jednoducho úžasné 😉😊
Monika Fraštiová
Monika Fraštiová
2019-10-29T15:03:44+0000
Chceli by sme sa v prvom rade poďakovať za vašu skvelú prácu ,rýchle jednanie aj čo sa týka termínov ,že ste nám vo všetkom vyhoveli 😊 a za expresne rychle dodanie fotografii 🥰 ďakujeme za fakt nádherne fotografie či zo svadby alebo portretovky 🙏 ďakujeme sme veľmi spokojní a určite odporúčame ďalej 😊 a samozrejme ešte sa vidíme na dvojičkovskom fotení 😍 presne na vás vidieť ako vás vaša práca baví a že to robíte s radosťou prajeme Vám veľa spokojných klientov a ešte raz ďakujeme 😉
Maja Čekovská
Maja Čekovská
2019-10-27T18:44:31+0000
Uplne najlepsi fotograf, akeho sme si mohli vybrat. Velmi ustretovy, napomocny, flexibilny, pre klientovu spokojnost robi maximum. S vysledkom svadobnych fotografii sme viac ako spokojni, jednoznacne odporucame vsetkymi desiatimi :) A samozrejme dakujeme, snad sa skor ci neskor este stretneme :)
Ludka Kažmírová Zavacká
Ludka Kažmírová Zavacká
2019-10-14T17:52:47+0000
Veľmi milý ľudia 😊 prístup dokonalý... ochotné sa prispôsobili...práca veľmi pekná,dokonalá...komunikácia na výbornú....sme veľmi spokojný ,môžem len odporúčať😍😉😊
Zuzana Lukačovská
Zuzana Lukačovská
2019-09-11T18:24:13+0000
Veľmi milý a pohodový pár, profesionálna úroveň fotenia a uvoľnená, príjemná atmosféra. Keďže sme sa fotili s 2-týždňovou dcérkou, ďakujem za trpezlivosť. určite sme u Vás neboli posledný krát a tešíme sa na ďalšie stretnutie. Fotky sú nádherné, sme veľmi spokojní :)
Mirka Krajčova Vojtasova
Mirka Krajčova Vojtasova
2019-08-18T06:43:10+0000
Chceme sa poďakovať Peťovi a Žofke, ze práve oni boli súčasťou nášho dňa a spravili nám nádherne fotky📸, veľmi milý , zhovievavý par...mozem len ďalej odporučít..ak sa chcete cítiť v uvoľnenej atmosfére neváhajte ich kontaktovať 📞 Ešte raz ďakujeme 🙂
Michal Stupak
Michal Stupak
2019-08-08T18:16:27+0000
Chceli by sme este raz podakovat Petovi a Žofke , ktory s nami uz absolvovali ci tehotenske ci rodinne a teraz uz aj svadobne fotenie :) ste najlepší a velmi radi sa k vam opäť vratime <3
Gabriela Rybková
Gabriela Rybková
2019-08-05T17:50:13+0000
Maximálna spokojnosť 💯% z našej strany😊 Skvelí ľudia a nádherné fotky 🤗🤗🤗 Určite odporúčame👍👍👍👍👍
Betty Bižák Jeseňáková
Betty Bižák Jeseňáková
2019-07-30T20:23:18+0000
Dobrý deň,chceme sa podeliť o pozitívnu skúsenosť s týmito super profesionálmi. 🙂📷📸Pán fotograf s manželkou su veľmi príjemný , milý a ústretový ľudia. 😉 Boli sme veľmi milo prekvapený s prístupom, ochotou a samozrejme aj s konečným výsledkom. Fotografie sú krásne... nevieme sa na ne vynadívať 😮😍 Určite sa vrátime a budeme odporúčať aj ďalej. S pozdravom rodina Bižáková. 👨‍👩‍👦
Alexandra Hamelli
Alexandra Hamelli
2019-07-21T17:50:22+0000
Chceme sa Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za naše nádherne fotografie. Ani sekundu neľutujeme že sme si vybrali práve Vás s Vašou Pani manželkou s ktorou ste proste TOP tým. A mi Vás určite budeme iba odporúčať a takisto sa tešíme na ďalšiu spoluprácu. 💕 Ďakujeme. Hamelliovci
Simona Kudová
Simona Kudová
2019-06-15T13:33:27+0000
Sme veľmi radi, že sme si na náš najdôležitejší deň vybrali práve tohto fotografa. Pán Dirga s manželkou splnili naše očakávania. Priebeh fotografovania ako aj ochota, perfektná komunikácia, pohodová atmosféra počas predsvadobného fotenia až po super rýchlu úpravu fotiek vravia za všetko. Odporúčame všetkými desiatimi✋🏻✋🏻. Určite to nebolo posledné fotenie. Ďakujeme za všetko a tešíme sa na dalšiu spolprácu!! Ste 🔝!🙏🏻🤗
Dominika Krahulcová
Dominika Krahulcová
2019-06-13T09:36:09+0000
V dnešnej dobe je vzácnosť robiť to, čo Vás napĺňa a robí šťastným...Z tejto milej dvojice je ale viac ako zrejmé, že to čo robia, robia s láskou <3 ... Príjemní, milí , ochotní a usmievaví ľudia, ktorí sa nehnevali ani keď sme museli opakovane rušiť termín fotenia a mali trpezlivosť aj s takými "nemehlami" ako sme my dvaja :-D (Jarko Matušek ) Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme za Váš čas, ochotu, jednanie a nádherné fotky, v ktorých máme zvečnené nádherné spomienky na toto - pre nás... významné obdobie <3celá recenzia
Vlaďuš Rusiňáková
Vlaďuš Rusiňáková
2019-06-13T06:14:34+0000
Ďakujeme za krásne fotografie. Skvelý prístup, atmosféra, prostredie. :-) Ste zohráta dvojka S manželkou nech sa Vám darí A určite sa ešte vidíme ;-)
Mirka Kozáková
Mirka Kozáková
2019-05-25T06:32:47+0000
Pozdravujem pána fotografa a jeho pani manželku 🙂 a chcela by som sa ešte raz veľmi pekne poďakovať za nádherné fotečky 👍🔝🔝..... Profesionálny, priateľský, uctivy prístup musím vyzdvihnúť na Maximum.... Vaše Skvelé nápady a rady aby boli fotky iné, nápadité, zaujímavé sú neskutočnym PLUS.... všetko k spokojnosti zákazníkov 👏👏..... Veľmi vrelo a rada budem odporúčať..... A teším sa na ďalšiu návštevu.. Nech sa vám darí a nech vám to "fotí" 😉
Karolína Garčárová
Karolína Garčárová
2019-04-04T18:02:05+0000
Ďakujeme za náaadherne fotky. Super spolupráca, veľa bonusov. Maximálna spokojnosť.. Môžme len odporúčať 🙂.
Lenka Frankovičová
Lenka Frankovičová
2019-03-26T19:46:44+0000
Chcem pochváliť prácu p. Dirgu a jeho manželky, ochota na prvom mieste 👌 rýchle spracovanie fotografií, samozrejme so super kvalitou a hlavne chcem poďakovať aj za darčeky nadrámec 🙏👌🙂 Veľká spokojnosť ❗❗❗ Fotografie sú najkrajšie spomienky, ktoré si človek pozrie o 10,20 aj 30 rokov aj vďaka Vám p. Dirga
Darina Hubová
Darina Hubová
2019-03-12T15:03:35+0000
Ďakujeme pekne za krásne fotky 😁👌.. Super fotenie, smiech, sranda a rýchlosť, bola na správnom mieste 😊😊🤳 Dúfam že sa ešte niekedy stretneme, samozrejme pri fotení 😂😁👍
Ján Tarbaj
Ján Tarbaj
2019-03-08T19:01:51+0000
Ďakujeme .... perfekné fotky, super fotograf, úžasný ateliér... maximálna spokojnosť. 👍
Nikusa Hruskova
Nikusa Hruskova
2019-01-02T19:11:45+0000
ďakujeme za krasne fotky📷 👌 fakt super... aj pristup aj atelier za mňa topka ..už sa nevieme ich dočkať kedy prídu ☺😊
Barbora Hrebeňárová
Barbora Hrebeňárová
2018-12-22T17:12:02+0000
Ďakujeme za prekrásne fotky našej čerstvej rodinky 😊 fotky boli krásne a veľmi rýchlo čo nás veľmi milo prekvapilo a potešilo. A hlavne ďakujeme za ochotu a skvelý prístup k práci je vidieť, že Vás to baví 😊 veľmi odporúčame a ešte raz ďakujeme🍀😉
Erika Hudáková
Erika Hudáková
2018-12-12T17:14:11+0000
môžeme len odporúčat. veľká spokojnosť, fotky su nádherné. určité sa ešte ozveme na fotenie
Stanislava Figulová Barlíková
Stanislava Figulová Barlíková
2018-12-02T11:34:37+0000
Ďakujeme za krásne fotky, skvelý prístup, ochotu a rýchle spracovanie fotiek...😉😉😉
Michaela Dunajová
Michaela Dunajová
2018-11-20T21:13:57+0000
ešte raz veľmi pekne ďakujeme za krásne fotky, nemohli sme si vybrať lepších fotografov 😉😘
Valeria Neupauerová
Valeria Neupauerová
2018-11-19T22:40:27+0000
Veľká spokojnosť, precízna práca robená s láskou
Katka Kuchtová
Katka Kuchtová
2018-11-18T19:12:10+0000
velmi pekne s priatelom dakujeme za prekrasne vianocne fotky :) fotograf je ozaj profesional s prijemnym a priatelskym vystupovanim, atmosfera na foteni bola taktiez super :) sme maximalne spokojni a odporucame vsetkymi desiatimi :)
Jana Podolská
Jana Podolská
2018-11-07T22:12:00+0000
maximalna spokojnost, neskutocna trpezlivost z malymi detickami, zabery ktore urobili sa nedaju slovami opisat :-) dodanie fotografii bleskovou rychlostou ..odporucam vsetkymi 20timi .. dakujeme :-) :-*
Diana Sečková
Diana Sečková
2018-10-29T20:08:18+0000
Maximálna spokojnosť a fantastické fotky dodané v expresne rýchlom čase, môžem len odporučiť � ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Vami :)
Stanka Straka
Stanka Straka
2018-10-14T17:46:30+0000
Veľmi pekne ďakujeme za ochotu a profesionálny prístup 🤗😍 určite sa vidíme čoskoro zas. Vrelo odporúčam 👌 😉 😇
Andrea Majerničková
Andrea Majerničková
2018-07-11T15:33:30+0000
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za skvelé fotky a celkovo za všetko... prístup, ochota, atmosféra, komunikácia na 1*** boli ste super... Ďakujeme že ste nám zachytili všetky krásne momenty nášho veľkého dňa � odporúčam všetkým �
Ivana Oroszová
Ivana Oroszová
2018-06-21T09:08:34+0000
Skvelý prístup a úžasné fotky! Ďakujeme.
Lenka Hamráčková
Lenka Hamráčková
2018-05-01T09:42:43+0000
Ľubo Pečenka
Ľubo Pečenka
2018-04-30T08:49:07+0000
100% profesionálny prístup. Nemáme čo vytknúť a určite odporúčame. Pri fotení super atmosféra, žiaden stres :) Fotky a celkové odovzdanie v krásnom prevedení.Ďakujeme.
Zuzana Šofranková
Zuzana Šofranková
2018-02-11T02:19:59+0000
Maximalna spokojnosť, nadherna praca , uzasna spolupraca , perfekní ludia.. nemam slov na fotky... nadhera.. klobuk dolu :)
Pavli Škarupová
Pavli Škarupová
2018-01-23T19:47:38+0000
Úžasní to ľudkovia ! Maximálna spokojnosť �
Katarína Gregová
Katarína Gregová
2017-12-22T17:02:22+0000
Katarína Gregová Dakujeme velmi pekne za zachytenie týchto krásnych momentov. Sme velmi radi ze sme vás spoznali a vrelo odporúčame. Profesionalita a originálnosť na jednom mieste.Ďakujeme ešte raz.
Monika Jeremiašová
Monika Jeremiašová
2017-12-19T09:48:09+0000
Naše prve vianočné fotenie aj s našou 2 .mesačnou laskou uplne splnilo očakavania .Samozrejme k tomu prispela kvalita fotiek ,cena a aj rýchlosť dodania ..Za nás určite áno ..a určite nie posledné fotenia ..dakujeme �
Janka Dutková
Janka Dutková
2017-12-07T10:38:58+0000
Ďakujeme za krásne fotky. Skvelá komunikácia, príjemné prostredie, prístup, rýchlosť vyhotovenia a v neposlednom rade kvalita. Odporúčam a určite sa k Vám ešte vrátime. Ďakujeme
Silvia Nahálková Hajosteková
Silvia Nahálková Hajosteková
2017-11-28T18:03:37+0000
Naše vianočné fotenie s Peter Dirga dopadlo nad všetky očakávania. Vysoká profesionálna úroveň, príjemná atmosféra, flexibilný a tvorivý prístup. Všetkým našim požiadavkám vyhovel na 100%, naozaj ukážková spolupráca. Z prvých upravených fotiek sme sa tešili hneď niekoľko hodín po fotení, takže určite odporúčam všetkým, ktorí hľadajú kvalitu, rýchle spracovanie a rozumnú cenu. ĎAKUJEME a v budúcnosti ešte určite kontaktujeme na ďalšiu spoluprácu.
Alexandra Martinková
Alexandra Martinková
2017-11-12T20:43:52+0000
Tejto skvelej dvojke patrí jedno veľké ĎAKUJEME. Úžasná spolupráca a ešte lepsie fotky �� odporúčam každému, aj hanblivým ľudom ! ��� atmoška super, na svadbe takmer neviditeľní, žiadne blesky na celu sálu a posvadobne fotenie tiež super. Skvelý výber ��
Dada Martinková
Dada Martinková
2017-11-07T16:57:28+0000
Pavla Lapčáková
Pavla Lapčáková
2017-11-04T02:46:28+0000
Krásne fotky�
Nika Krendželáková
Nika Krendželáková
2017-10-10T21:08:24+0000
Krásne ďakujeme za všetko.Máme tie najkrajšie fotky z nášho najkrajšieho dňa:D Obaja spolu s manželkou sa navzájom dopĺňate a vedeli ste si nás postaviť dokonale:D..Fotky už máme zavesené na stene. :D Fotenie prebehlo veľmi rýchlo a profesionálne nad naše predstavy a výsledok bol úžasný :D...Ešte raz jedno veľké Ď A K U J E M E :D
Miriam Hrušovská
Miriam Hrušovská
2017-10-01T16:49:31+0000
Ďakujeme veľmi pekne :) veľká spokojnosť nie len preto, že fotky sú suprové, ale taktiež s kamarátskym prístupom, s rýchlym odovzdaním fotiek. Fotky majú v sebe zachytenú energiu a náladu, ktorá panovala na našej svadbe. V budúcnosti sa Vám určite ozveme a môžme Vás len a len odporučiť :) Ďakujeme ešte raz :)
Maroš Osuský
Maroš Osuský
2017-09-10T20:07:41+0000
Spokojnost nadovsetko ;-)
Michaela Pataky
Michaela Pataky
2017-08-25T11:10:32+0000
Jedno obrovské ĎAKUJEME patrí týmto 2 skvelým ľuďom, aj vďaka nim dopadol náš deň "D" tak ako sme si predstavovali. Fotenie prebehlo úplne super, v priateľskej, uvoľnenej atmosfére, boli ochotní ísť s nami kam sme si zmysleli, aj keď to nebolo málo km :-) Fotili sme na viacerých miestach takže máme veľa rôznorodých fotiek, ktoré nam boli dodané v expresnom termíne. Fotky sú naozaj krásne. Som veľmi rada, že pri hľadaní fotografa som náhodou natrafila na túto stránku, bola to bezpochyby skvelá... voľba a určite vrelo odporúčam využiť ich služby, nebudete ľutovať :-) Takže ešte raz ďakujeme za všetkocelá recenzia
Veronika Gašková Balčíková
Veronika Gašková Balčíková
2017-05-27T08:17:51+0000
Nevideli sme jeho prácu, poslali ho s tým, že budeme spokojný. Aj ked toho času na fotenie nebolo veľa, máme ozaj krásne foto s nášho "veľkého dňa". Sadli sme si ako ľudia, spolupráca bola perfektná. Vrelo odporúčame :). Ešte raz dakujeme za krásne fotečky.
Lenka Krempaská
Lenka Krempaská
2017-05-21T11:02:27+0000
Super fotograf :) aj jeho manželka :) boli sme nadmieru spokojní za všetko , maximálna spokojnosť môžem len odporučiť keby som si mala znovu nieakeho fotografa vybrat tak určite zvolím túto voľbu ....ďakujeme za skvele fotky ste super :) odporúčam každému
Jan Jantar Krak
Jan Jantar Krak
2016-11-27T09:50:57+0000
Ďakujeme za krásne a kvalitné svadobné fotky,a zároveň aj za profesionálny a priateľský prístup. ☺Fotenie prebiehalo v príjemnej,uvoľnenej atmosfére,vynikajúca spolupráca a ochota zo strany fotografa.Boli sme nadmieru spokojní.Nemôžeme nič iné,len odporúčať..☺
Simona Stupáková
Simona Stupáková
2016-11-14T19:30:21+0000
Krásne fotky, príjemná spolupráca a maximálna spokojnosť!!!! � ďakujeme :* �
Lubos NameError
Lubos NameError
2016-10-24T13:09:06+0000
Monika Kočišová
Monika Kočišová
2016-10-23T16:50:59+0000
Spokojnosť nie na 100, ale na 1000 % �, super atmosféra,prístup, úplne,že super,môžem len a len odporučiť �
Barbora Bajtošová Klučárová
Barbora Bajtošová Klučárová
2016-09-07T15:00:51+0000
Fotenie bolo úplne fantastické a fotky sú prekrásne. Náš svadobný deň prebehol úplne pohodovo a bez stresu. Odporúčam :)
Janka Okresová
Janka Okresová
2016-08-23T19:55:57+0000
Skvelý fotograf a ešte príjemnejšia spolupráca s ním. S mojej strany maximálna spokojnosť môžem len vrelo odporučat :-)
Erika Eričenka Hornová
Erika Eričenka Hornová
2016-08-20T17:22:52+0000
Veľká spokojnosť :-) odporúčame určite ďalej ;-)
Ďalšia recenzia

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte nás

Rovnako nás kontaktujte aj v prípade ďalších otázok