Vianočné Fotenie

Vianočné fotenie

Spomienky na najkrajšie sviatky v roku...

 • positive review  Pana Dirgu mozme len odporucat. Nase deti sa velmi fotit nechceli ale vdaka milemu a laskavemu pristupu sa fotky podarili na 1tku. Expresna rychlost vyhotovenia fotiek a uprava nadherna. Velke DAKUJEME Urcite prideme znova. 🤗 Rodina Daniska

  Veronika Daniška Avatar Veronika Daniška
  6. augusta 2022
 • positive review  Pána fotografa môžem len a len odporučiť... príjemná atmosféra na fotení, výborná komunikácia pred, počas i po... ozaj profesionál

  Monika Baran Avatar Monika Baran
  2. augusta 2022
 • positive review  Spolupráca s fotografom na jednotku, vážime si hlavne jeho prístup a ochotu sa nám prispôsobiť, čo nebolo jednoduché 😁 S manželkou odviedli veľký kus práce a fotky sú proste jedinečné ❤ pamiatka na celý život. Skvelý ľudia, úplne prirodzený taký sa nám páčia odporúčame všetkými 10 timy 👍👍

  Jana Czölderová Avatar Jana Czölderová
  30. júna 2022
 • positive review  Ďakujeme za profesionálny a zároveň priateľský a trpezlivý prístup. Lepšieho fotografa pre náš deň sme si ani nemohli vybrať . Určite využijeme aj v budúcnosti 😊

  Mária Fízeľová Avatar Mária Fízeľová
  28. júna 2022
 • positive review  Dakujeme este raz za nadherne fotografie, aj za uzasny pristup, citili sme sa velmi prijemne :)

  Denisa Puklušová Faračová Avatar Denisa Puklušová Faračová
  17. marca 2022
 • positive review  Odporučam tento úžasný pár na fotenie všetkými desiatimi 💯 Boli sme už po tretíkrát a neľutujeme ani raz. Fotky sú jedinečné a krásne. Veľká vďaka 🙏 určite prídeme opäť 👌🙂

  Patrícia Žabková Avatar Patrícia Žabková
  23. februára 2022
 • positive review  Top prístup ☝️top kvalita☝️ top služby!💯 Od prvého kontaktu vidieť skúsenosti a profesionalitu a zároveň uvoľnený kamarátsky prístup s chuťou do práce, pri ktorej nastali aj vtipné momenty z oboch strán :)❄️🎢🧨... Sme radi že sme sa rozhodli pre Peťa a Žofiu super pár ⚡️📸💢📷💥 Dávame 6 z 5 🌟 Ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov 🤵‍♂️👰

  Patrik Prupy Avatar Patrik Prupy
  12. februára 2022
 • positive review  Môžeme len a len odporúčať. Hlavne fotenie s detmi pretože máte krásny atelier s napaditou výzdobou.. Taktiež fotky a vás prístup je super :) DAKUJEME :)

  Filip Dravecký Avatar Filip Dravecký
  28. novembra 2021
 • positive review  Môžeme len odporučiť!! Milý a zároveň profesionálny prístup,pri fotení sme sa cítili veľmi dobre a užili sme si to. Ďakujeme za nádherné Vianočné fotky 😇🎅

  Má Ju Škáá Avatar Má Ju Škáá
  19. novembra 2021
 • positive review  ??Chcela by som sa neskutočne poďakovať za nádherné fotky, vďaka ktorým máme krásne spomienky na tehotenstvo ??♥️ Na prvom mieste chcem vyzdvihnúť profesionalitu a ústretovosť týchto skvelých ľudí, sú to neskutoční profesionáli, ktorí majú milý, priateľský a úžasný prístup pri fotení ???♥️??? Jednoznačne ODPORÚČAM VŠETKÝM, ak chcete mať zachytené nádherné obdobia života v bezkonkurenčne najkrajších fotkách ????

  Zuzana Poliščuk Avatar Zuzana Poliščuk
  16. novembra 2021

Sme radi že vám aj tento rok už po šiesty krát môžeme ponúknuť vianočné fotenie u nás. Už od septembra nám chodia dotazy ohľadne voľných termínov a balíčkov čo nás nesmierne teší a uisťuje, že o tento druh fotenia je naozaj záujem. Aktuálne pre vás pripravujeme vianočné scénky. Rezervácie a samotné fotenie by sme chceli spustiť v mesiaci November.

Vianočné fotenie, ktoré sa bude realizovať u nás v Spišskej Novej Vsi v našom štúdiu v centre mesta. Tematické fotenie, ktoré prebieha za asistencie najkrajších sviatkov v roku, organizujeme približne od polovice novembra, aby sme stihli uspokojiť aj zákazníkov, ktorí chcú mať svoju pohľadnicu pre babku a dedka nachystanú v predstihu. Nezabúdame ale ani na klientov, ktorí to nechávajú na poslednú chvíľu a fotíme aj v mesiaci December.

K dispozícii Vám sú aj tlačené fotografie v rozmeroch 10×15, 13×18, A4 a po novom aj A3 a A3+ . Ponuku uzatvárame magnetkami, kľúčenkami pohľadnicami, či sprostredkovaním tlače kalendára alebo veľkoformátovej tlače na plátno.

Ako to u nás prebieha?

Väčšina klientov sa hneď pri prvom kontakte informuje ako prebieha takéto fotenie a koľko trvá...

Najdôležitejší je Váš presný príchod.

V dnešnej uponáhľanej dobe je čas najvzácnejšia komodita. Rovnako aj pre nás hrá dôležitú úlohu, keďže denne máme niekoľko fotení. Preto je dôležité aby ste rátali s problémom parkovania, dopravnou situáciou a došli načas. Pri vyššom meškaní vás žiaľ nebudeme môcť odfotografovať, nakoľko by sa zničil celodenný harmonogram pre ďalších klientov.

Pri vašom príchode vám ako správny Slováci ponúkneme dezinfekciu :-) . keď si u nás odložíte kabáty a rozložíte sa na našom gauči, môžeme začať samotné fotenie. Je fajn ak predom viete aspoň približný počet fotiek, ktoré od nás budete očakávať, teda aspoň medzi ktorými balíčkami sa rozhodujete.

Snažíme sa aby prebehlo v uvoľnenej atmosfére a fotky tak boli prirodzené. Čas samotného fotografovania záleží aj na výbere vášho balíčka, No určite sa nemusíte obávať že u nás strávite jedno poobedie. Väčšina fotení u nás trvá približne 20 minút nakoľko všetky scény, svetlá, blesky sú pripravené. Takéto fotenie v úplnej pohode zvládne aj každý manžel, partner, ocko, dedko a dokonca aj každý človek so syndrómom: ja na fotkách nevyzerám dobre, a taktiež aj: ja sa na fotke neviem tváriť.

Po fotení zaplatíte na mieste najmenší balík, ktorý je možné uhradiť v hotovosti, alebo kreditnou kartou či mobilom.

Náhľady fotografií z fotenia dostanete v základnej úprave formou linku, ktorý vám odošleme do pár dní od fotenia.  Fotografie, ktoré dostanete si vyberáte vy a hlavne v pohodlí vášho domova s teplým čajom či kávou v ruke. Takže sa nemusíte báť, že na vianočnej pohľadnici budete mať zatvorené oči alebo odseknutú hlavu. Váš výber fotiek finálne upravíme a vytlačíme. (neupravené fotky neodovzdávame). Ak by ste si náhodou vybrali vyšší balík než je suma, ktorú ste zaplatili po fotení v štúdiu, jednoducho doplatíte zvyšok pri odovzdávke.

Najčastejšie otázky od vás

Čo si so sebou treba doniesť?

Doneste hlavne seba a podľa možnosti načas 🙂 O Všetko ostatné sa postaráme my. Ak máte špeciálne rekvizity, ktoré chcete mať na fotografiách ako obľúbene autíčko syna alebo sobie uši, nech sa páči, radi Vás odfotíme aj takto.

Je možné vianočné fotenie darovať?

Áno Ponúkame aj darčekové poukazy, ktoré môžete darovať svojim známym, blízkym, rodinke. Tieto poukazy vám vieme odovzdať osobne, alebo zaslať poštou. Ich hodnota je ľubovoľná.

Odovzdávate aj neupravené fotografie?

Nie neupravené fotografie neodovzdávame, ani pekár vám nedá nedopečený chlieb.

Môžeme prísť na vianočné fotenie dve rodinky?

Ak sa jedná o dve rodinky naplánujeme dve termíny za sebou, aby ste mohli mať aj spoločné fotky, No bude sa jednať o dve samostatné fotenia.

Môžem si vo vašom štúdiu fotiť svoju rodinku na mobil?

Samozrejme kľudne, a budeme ešte radšej ak nás na fotke aj označíte.

Aké sú ceny za jednotlivé balíčky?

Obsah a ceny všetkých balíčkov vám ochotne pošleme na vyžiadanie.

 

Doba je neľahká a preto sme sa pri prvom balíčku rozhodli ponechať minuloročné a predminuloročné ceny, aby si Vianočné spomienky mohol dovoliť naozaj každý.

Hoci tento balíček obsahuje menej fotiek a fotenie len na jednej vami vybranej scéne, určite plnohodnotne splní účel vianočného fotenia.

Naopak pre foto-gurmánov sme pripravili nový balíček, kde ponúkame až 30 fotografií, ktoré sú okrem digitálnej podoby aj vytlačené v rôznych formátoch. K tomuto balíčky vám dohodíme aj magnetky či kľúčenky.

Obsah a ceny všetkých balíčkov vám ochotne pošleme na vyžiadanie.

Naše štúdio nájdete v centre mesta Spišská Nová Ves na zimnej ulici 61 (oproti katolíckemu kostolu) v bráne hneď v ľavo na 1. Poschodie, kde uvidíte zvonček na ktorý treba zazvoniť.
Pred vašim príchodom je nutná objednávka.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte nás

Rovnako nás kontaktujte aj v prípade ďalších otázok