Vianočné Fotenie

Vianočné fotenie

Spomienky na najkrajšie sviatky v roku...

 • positive review  Top prístup ☝️top kvalita☝️ top služby!💯 Od prvého kontaktu vidieť skúsenosti a profesionalitu a zároveň uvoľnený kamarátsky prístup s chuťou do práce, pri ktorej nastali aj vtipné momenty z oboch strán :)❄️🎢🧨... Sme radi že sme sa rozhodli pre Peťa a Žofiu super pár ⚡️📸💢📷💥 Dávame 6 z 5 🌟 Ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov 🤵‍♂️👰

  Patrik Prupy Avatar Patrik Prupy
  12. februára 2022
 • positive review  Môžeme len a len odporúčať. Hlavne fotenie s detmi pretože máte krásny atelier s napaditou výzdobou.. Taktiež fotky a vás prístup je super :) DAKUJEME :)

  Filip Dravecký Avatar Filip Dravecký
  28. novembra 2021
 • positive review  Môžeme len odporučiť!! Milý a zároveň profesionálny prístup,pri fotení sme sa cítili veľmi dobre a užili sme si to. Ďakujeme za nádherné Vianočné fotky 😇🎅

  Má Ju Škáá Avatar Má Ju Škáá
  19. novembra 2021
 • positive review  ??Chcela by som sa neskutočne poďakovať za nádherné fotky, vďaka ktorým máme krásne spomienky na tehotenstvo ??♥️ Na prvom mieste chcem vyzdvihnúť profesionalitu a ústretovosť týchto skvelých ľudí, sú to neskutoční profesionáli, ktorí majú milý, priateľský a úžasný prístup pri fotení ???♥️??? Jednoznačne ODPORÚČAM VŠETKÝM, ak chcete mať zachytené nádherné obdobia života v bezkonkurenčne najkrajších fotkách ????

  Zuzana Poliščuk Avatar Zuzana Poliščuk
  16. novembra 2021
 • positive review  S fotkami sme s manželom nadmieru spokojní. ? Dokázali ste totálne nefotogenickým ľuďom spraviť tie najkrajšie fotky. Komunikácia aj samotné fotenie bolo príjemné a veselé. Už teraz sa tešíme na ďalšie fotenie. ?

  Radka Ambrozy Avatar Radka Ambrozy
  25. októbra 2021
 • positive review  So svadobnymi fotkami sme velmi spokojni a urcite odporucame kazdemu, kto este váha nam vyberom fotografa ? Nie len pre krasne fotky, ale aj pristup p. Dirgu s manzelkou. Su spolu velmi prijemni a sikovni nie len ako profici, ale aj ako ludia? Fotky nam boli dodane expresne. Dakujeme a urcite si ich vyberieme aj pre dalsie fotenie ?

  Nikola Zelinová Avatar Nikola Zelinová
  18. júla 2021
 • positive review  Najlepšie rozhodnutie osloviť na fotenie svadby Fotograf-Peter Dirga ?? veľmi pekne ďakujeme za svadobné fotografie. Zachytené je úplne všetko ?Sú nádherné, neviem sa vynadívať ☺️ obrovská spokojnosť od komunikácie cez samotné fotenie až po neuveriteľne profesionálny prístup ????Naozaj klobúk dole. Ak fotenie v budúcnosti, tak určite u Vás ?

  Silvi Burianová Horváthová Avatar Silvi Burianová Horváthová
  18. júla 2021
 • positive review  Ďakujeme za nádherné fotky:) , skvelý prístup, ochota, rýchle spracovanie ? , určite odporúčam ďalej.. a verím, že to nebolo posledné fotenie:)

  Veronika Popovičová Janičová Avatar Veronika Popovičová Janičová
  30. júna 2021
 • positive review  Ja sa stále neviem vynadívať ? neviem ktorú si dáme nad posteľ ? asi všetky ? fotky sú úžasné, dokonalé, perfektné ☺️ to sa vlastne ani slovami nedá vyjadriť. Ďakujeme ešte raz veľmi pekne a prajeme ešte mnoho ďalších pracovných úspechov ☺️ my už sa nevieme dočkať ďalšej spolupráce ☺️

  Silvia Kiseľová Avatar Silvia Kiseľová
  3. júna 2021
 • positive review  Krásny a nezabudnuteľný deň, ktorý si môžeme pripomínať zas a znova vďaka očarujúcim fotkám, ktoré ste nám vytvorili. Za všetkých svadobčanov ďakujeme a rozhodne sa ešte uvidíme☺️

  Mirka Misenkova Avatar Mirka Misenkova
  27. apríla 2021

Sme radi že vám aj tento rok už po piaty krát môžeme ponúknuť vianočné fotenie u nás. Už od októbra nám chodia dotazy ohľadne voľných termínov a balíčkov čo nás nesmierne teší a uisťuje, že o tento druh fotenia je naozaj záujem. Naši zákazníci sú  už zvyknutí že neponúkame len jednu, ale až tri rôzne vianočné scény. minulý rok zožala najväčší úspech naša vonkajšia scéna a preto sme sa rozhodli tento rok pre vás pripraviť dve vonkajšie a jednu interiérovú. Ponúkame na výber až 5 rôznych balíčkov z ktorých si môžete vybrať ktorý vám najviac vyhovuje.

Vianočné fotenie, ktoré sa bude realizovať u nás v Spišskej Novej Vsi v našom štúdiu v centre mesta. Tematické fotenie, ktoré prebieha za asistencie najkrajších sviatkov v roku, organizujeme približne od polovice novembra, aby sme stihli uspokojiť aj zákazníkov, ktorí chcú mať svoju pohľadnicu pre babku a dedka nachystanú v predstihu. Nezabúdame ale ani na klientov, ktorí to nechávajú na poslednú chvíľu a fotíme aj v mesiaci December.

K dispozícii Vám sú aj tlačené fotografie v rozmeroch 10×15, 13×18, A4 a po novom aj A3 a A3+ . Ponuku uzatvárame magnetkami, kľúčenkami pohľadnicami, či sprostredkovaním tlače kalendára alebo veľkoformátovej tlače na plátno.

Ako to u nás prebieha?

Väčšina klientov sa hneď pri prvom kontakte informuje ako prebieha takéto fotenie a koľko trvá...

Najdôležitejší je Váš presný príchod.

V dnešnej uponáhľanej dobe je čas najvzácnejšia komodita. Rovnako aj pre nás hrá dôležitú úlohu, keďže denne máme niekoľko fotení. Preto je dôležité aby ste rátali s problémom parkovania, dopravnou situáciou a došli načas. Pri vyššom meškaní vás žiaľ nebudeme môcť odfotografovať, nakoľko by sa zničil celodenný harmonogram pre ďalších klientov.

Pri vašom príchode vám ako správny Slováci ponúkneme dezinfekciu :-) . keď si u nás odložíte kabáty a rozložíte sa na našom gauči, môžeme začať samotné fotenie. Je fajn ak predom viete aspoň približný počet fotiek, ktoré od nás budete očakávať, teda aspoň medzi ktorými balíčkami sa rozhodujete.

Snažíme sa aby prebehlo v uvoľnenej atmosfére a fotky tak boli prirodzené. Čas samotného fotografovania záleží aj na výbere vášho balíčka, No určite sa nemusíte obávať že u nás strávite jedno poobedie. Väčšina fotení u nás trvá približne 20 minút nakoľko všetky scény, svetlá, blesky sú pripravené. Takéto fotenie v úplnej pohode zvládne aj každý manžel, partner, ocko, dedko a dokonca aj každý človek so syndrómom: ja na fotkách nevyzerám dobre, a taktiež aj: ja sa na fotke neviem tváriť.

Po fotení zaplatíte na mieste najmenší balík, ktorý je možné uhradiť v hotovosti, alebo kreditnou kartou či mobilom.

Náhľady fotografií z fotenia dostanete v základnej úprave formou linku, ktorý vám odošleme do pár dní od fotenia.  Fotografie, ktoré dostanete si vyberáte vy a hlavne v pohodlí vášho domova s teplým čajom či kávou v ruke. Takže sa nemusíte báť, že na vianočnej pohľadnici budete mať zatvorené oči alebo odseknutú hlavu. Váš výber fotiek finálne upravíme a vytlačíme. (neupravené fotky neodovzdávame). Ak by ste si náhodou vybrali vyšší balík než je suma, ktorú ste zaplatili po fotení v štúdiu, jednoducho doplatíte zvyšok pri odovzdávke.

Najčastejšie otázky od vás

Čo si so sebou treba doniesť?

Doneste hlavne seba a podľa možnosti načas 🙂 O Všetko ostatné sa postaráme my. Ak máte špeciálne rekvizity, ktoré chcete mať na fotografiách ako obľúbene autíčko syna alebo sobie uši, nech sa páči, radi Vás odfotíme aj takto.

Je možné vianočné fotenie darovať?

Áno Ponúkame aj darčekové poukazy, ktoré môžete darovať svojim známym, blízkym, rodinke. Tieto poukazy vám vieme odovzdať osobne, alebo zaslať poštou. Ich hodnota je ľubovoľná.

Odovzdávate aj neupravené fotografie?

Nie neupravené fotografie neodovzdávame, ani pekár vám nedá nedopečený chlieb.

Môžeme prísť na vianočné fotenie dve rodinky?

Ak sa jedná o dve rodinky naplánujeme dve termíny za sebou, aby ste mohli mať aj spoločné fotky, No bude sa jednať o dve samostatné fotenia.

Môžem si vo vašom štúdiu fotiť svoju rodinku na mobil?

Samozrejme kľudne, a budeme ešte radšej ak nás na fotke aj označíte.

Aké sú ceny za jednotlivé balíčky?

Obsah a ceny všetkých balíčkov vám ochotne pošleme na vyžiadanie.

 

Doba je neľahká a preto sme sa pri prvom balíčku rozhodli ponechať minuloročné a predminuloročné ceny, aby si Vianočné spomienky mohol dovoliť naozaj každý.

Hoci tento balíček obsahuje menej fotiek a fotenie len na jednej vami vybranej scéne, určite plnohodnotne splní účel vianočného fotenia.

Naopak pre foto-gurmánov sme pripravili nový balíček, kde ponúkame až 30 fotografií, ktoré sú okrem digitálnej podoby aj vytlačené v rôznych formátoch. K tomuto balíčky vám dohodíme aj magnetky či kľúčenky.

Obsah a ceny všetkých balíčkov vám ochotne pošleme na vyžiadanie.

Naše štúdio nájdete v centre mesta Spišská Nová Ves na zimnej ulici 61 (oproti katolíckemu kostolu) v bráne hneď v ľavo na 1. Poschodie, kde uvidíte zvonček na ktorý treba zazvoniť.
Pred vašim príchodom je nutná objednávka.

Facebook API Error: {"error":{"message":"Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.","type":"OAuthException","code":190,"error_subcode":460,"fbtrace_id":"A7-PYpwJZZk9LXa2RLD-A9O"}}
Reconnecting to Facebook may fix the issue.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte nás

Rovnako nás kontaktujte aj v prípade ďalších otázok