Vianočné fotenie | Dirga Foto

Vianočné fotenie

Vianočné fotografovanie

Po veľkom minuloročnom úspechu organizujeme aj v roku 2019 Vianočné fotenie, ktoré sa bude realizovať u nás v Spišskej Novej Vsi v našom novom štúdiu v centre mesta. Tematické fotenie, ktoré prebieha za asistencie najkrajších sviatkov v roku, organizujeme už od Októbra, aby sme stihli uspokojiť aj zákazníkov, ktorí chcú mať svoju pohľadnicu pre babku a dedka nachystanú v predstihu. Nezabúdame ale ani na klientov, ktorí to nechávajú na poslednú chvíľu a fotíme aj v mesiaci December.

Naším zákazníkom tento rok ponúkame na výber až z troch balíčkov, kde sa môžu rozhodnúť aký počet fotografií im vyhovuje. Naviac je možnosť ku každému balíčku doobjednať ďalšie Vami vybrané fotografie z fotenia.

K dispozícii Vám sú aj tlačené fotografie v rozmeroch 10×15, 13×18, A4 a po novom aj A3 a A3+ . Ponuku uzatvárame magnetkami, kľúčenkami pohľadnicami, či sprostredkovaním tlače kalendára alebo veľkoformátovej tlače na plátno.

Tohtoročné scény

Ako to u nás prebieha?

Väčšina klientov sa hneď pri prvom kontakte informuje ako prebieha takéto fotenie a koľko trvá. Pre všetkých manželov, ockov, priateľov ale aj nervózne mamky, babky, tety a neposedné deti máme dobrú správu. 90% Vianočných fotení trvá približne 20 minút. Snažíme sa aby prebehlo v uvoľnenej atmosfére a fotky tak boli prirodzené. V konečnom dôsledku, fotografie, ktoré dostanete si vyberáte Vy, takže sa nemusíte báť, že na vianočnej pohľadnici budete mať zatvorené oči alebo odseknutú hlavu.

 

Čo si so sebou treba doniesť?

Doneste hlavne seba a podľa možnosti načas 🙂 O Všetko ostatné sa postaráme my. Ak máte špeciálne rekvizity, ktoré chcete mať na fotografiách ako obľúbene autíčko syna alebo sobie uši, nech sa páči, radi Vás odfotíme aj takto.

Objednanie alebo informáciu o voľnom termíne získate jednoducho. Prostredníctvom kontaktného formulára, telefonicky alebo na našej FB stránke.

Zavolajte nám